Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem erősödik a második...

Miért nem erősödik a második csik?

Figyelt kérdés
Négy napja teszteltem egy halvány pozitivot , ma reggel még mindig halvány.
2012. szept. 2. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj másfajta tesztet. Lehet, kicsit silányabbra sikerült a teszt gyártáskor.
2012. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a teszt miatt.

Én mikor terhes lettem a kisfiammal, 2 tesztet vettem, az elsőnél nem bírtam kivárni a másnap reggelt, így délután csináltam meg, erős pozitív lett, a másikat pedig, ami ugyanolyan volt másnap reggel és halványabb lett, mint előző nap délután. De attól még mindkettő pozitív volt és ez volt a lényeg, kisfiam hó végén lesz 2 éves!:)

2012. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 3 tesztet csináltam az első full pozi,a másik kettő pedig egyre jobban halványodott(nem egyforma tesztek voltak).Akkor nyugodtam meg mikor már voltam dokinál,és láttam minden rendben.

Nyugodj meg,biztos minden rendben van.Mikor mész dokihoz?


A lényeg hogy pozi a teszted.Gratulálok :)



28 hkm

2012. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!