Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még olyan kismama,...

Van itt még olyan kismama, akinek a Bajcsyban rendelő Varga-Horgosi Ágnes a fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
Mi az eddigi véleményetek, tapasztalatotok róla? Magánrendelőjébe is jártok vagy a szakrendelőbe?
2012. szept. 2. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én már túl vagyok a szülésen, holnap lesz 4 hete, és ugyan nem volt fogadott orvosom, de pont ő volt ügyeletes, amikor szültem és nagyon rendes és figyelmes volt végig, nekem szimpi volt, ő hozzá fogok visszamenni a 6 hetes kontrollra. Azt még hozzáteszem a szüléssel kapcsoltban, hogy amikor jött a kitolás, baromi erősen nyomta le a hasam egy széken állva, de gondolom ezt más orvos is így szokta, de mindenesetre nagyon kellemetlen volt. Amúgy ő a X. vagy a XVII. kerületi SZTK-ban rendel?
2012. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Mi az, hogy egy széken állva?

Mindkét kerületben rendel, itt meg tudod nézni a lap alján ott van hogy szakrendelői beosztási terv, letöltöd és rajta van mindkét kerületi rendelő orvos beosztása, de arra készülj, hogy nagyon nehéz bejutni hozzá, rögtön elkapkodják az időpontjait amint felrakják ide a netre.

[link]

2012. szept. 2. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én őt szeretném megkérni hogy kisérje figyelemmel a terhességemet. De a hónapban (szeptemberben)2szer rendel a 10.kerületi SZTKBAN,de már egyikre sincs időpont. (13 és 17.)SZülni valszeg a 11.kerületben fogok,de inkább kisérje egy sztks doki is a terhességet,mert nem akarom hogy pl ezért ne kapjak majd egyszeri támogatást.. Elöző dokim nagyon jó volt,de ő meg csak magánban már... Vagyis heti 1szer van a khban egy délelött..Bajcsyban bemehetnek a látogatók a kórterembe?

Elvileg meg már csak előjegyzéssel fogadnak beteget.. 16.óta 3szor átutaztuk a várost a nagyobbal(2éves mult) hogy megállapítsák a terhességet.ERre egyszer nem volt rendelés,kétszer már nem fogadtak beteget.Egyszer anyum is bement hogy mikor rendelnek a dokik.. Egy szóval nem volt róla szó hogy csak előjegyzéssel fogadnak. Odamegyek másnap erre lent a pasi azt értette hogy a BŐRdokihoz akarok menni...Sőt a leletemet(rákszűrési eredményt) se voltak kiadják mert "nincs rendelés.." miért ne lett volna...A dokim meg kérte a leletet...S ezért kellene időpontot kérnem..

Kint vártak többen. Ha meg megtartom a terhességet nem mindegy mikor jutok be a dokihoz? Beszóltak...Olyan szinten felhuztam magam... Na de bocsi nem offolok..

2012. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Úgy értem, hogy egy alacsonyabb székre felállt a Horgosi, hogy nagyobb erővel tudja lenyomni a hasamat, hogy a babám hamarabb kijöjjön. Én is meglepődtem. Amúgy az most akkor nekem gáz, hogy már nincs hozzá időpont, mert nem egy vad idegen orvoshoz szeretnék majd visszamenni a 6 hetes kontrollra.
2012. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálhatod, hogy elmész az egyik nap amikor rendel, időpont nélkül, csak akkor mindenképpen kornán menjél, mert engem a multkor el akartak küldeni ugy, hogy fél 1-re értem oda (nem a Varga-Horgosi rendelt,de akkor nekem mindegy volt) 4ig kellett volna rendelésnek lenni,és alig akartak fogadni,mondván a sok előjegyzett beteg... Csak én nem hagytam magam, megmondtam hogy ez sürgösségi eset, nem az asszisztens feladata eldönteni ezt,és amúgy is 4ig vannak, és csak 5-en voltak elöttem. Én 2kor bejutottam, utánam már csak ketten voltak,de őket sem akarták fogadni.Egyszerűen lusták az asszisztensek is,de ne hagyd magad te sem.
2012. szept. 3. 05:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Második mit értesz az alatt,hogy azért kisérje figyelemmel,hogy nehogy ne kapj anyasági támogatást? Minden alkalommal amikor mész terhesgondozásra,bele fognak pecsételni a kiskönyvedbe. De szived joga orvost választani csak nem tudom,hogy fognak e fogadni igy hogy nem ide vagy bejelentve...Ezt meg kell kérdezni, és beszélni az Ágival, hogy ezt vállalja e, de szülni nem itt fogsz.
2012. szept. 3. 05:35
 7/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Kőbányai állandó lakcimem van,ideglenes lakcimem van egy másik(határos ) kerületben. Azért szeretném,hogy figyelemmel kisérje,mert a dokim már van vagy 70 és félek ha baja lesz nem szeretném hogy másnál szülessen meg... Igy őt szeretném megkérni,hogy figyeljen ránk,meg a leletekre. Pl a dokim most kérte a háziorvost,hpgy adjon beutalót az első laborra vérkép,meg vércsoport meg hasonlókra... Csakhogy a háziorvos a vércsoportot nem kérhet. Mondjuk lehet hogy nála születne meg,ez még kérdéses... Az elsőnél is igy csináltuk a dokimmal,hogy az sztk-s doki megadta a beutalókat,ő meg megnézte. Mert a gond hogy ő csak magánvérvételre tudna küldeni pl.
2012. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 erikxon27 válasza:
Egy jó nőgyogyászt tudtok a bajcsi korházba aki válal szüléseket???
2012. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!