Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0 nikotintartalmú elektromos...

0 nikotintartalmú elektromos cigit lehet szívni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy terhes vagyok, nem várt baba, de nagyon örülünk neki! Viszont én dohányos vagyok, persze leraktam a cigit, de néha elég nehéz, pl a reggeli kávé mellé, és ebéd után nagyon hiányzik. Nővérem odaadná az e-cigijét, az 0 nikotinos, viszont mentolos ízesítésű. Szerintetek árthat benne valami a magzatnak? Én félek az ízesítéstől is, hátha kioldódhat belőle valami káros anyag.
2012. febr. 3. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szívhatod az elektromos cigit semmi káros sincs benne.
2012. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy a nikotinmentes csak sima para, vizgoz, semmi mas. Legalabbis a baratnom hasznalta leszokaskor es O mondta ezt nekem. Ha ez igaz, akkor azt nyugodtan hasznalhatod, mert kb olyan, mintha inhalalnal, az inhalalas meg speciel pont hasznos dolog is.
2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nikotinmentes, akkor nyugodtan.
2012. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem anyósom azt mondta, nikotin van benne, kátrány nincs!
2012. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ezt találtam, nincs benne elvileg kátrány sem:

z elektronikus vagy elektromos cigaretta ránézésre és a használat módjában is nagyon hasonlít az igazi cigire, de az e-cigi látszólagos füstje valójában pára, ami nem tartalmaz sem kátrányt, sem szén-monoxidot, sem azt a több ezer mérgező és rákkeltő anyagot, ami a hagyományos cigiében megtalálható.

Az e-cigaretta tehát egy olyan egyedülálló alternatívája a dohányzásnak, ami nem csak a nikotinéhséget csillapítja, hanem a cigizéssel járó mozdulatsort és a hozzá tartozó érzést is tökéletesen pótolja.

2012. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

"Mi meg a keresztfiunknak akarunk venni."

Tök vicces lenne. Abbol az apropóbol, hogy az apukája meg nagyapja is erős dohányos. És a multkor mikor papó ment ki rágyujtani a 4 éves keresztfiam is vette a cipőjét meg kabátját is vitt egy szál ropit és ugyanugy cigizett mint papó.

Semmi káros anyag nincsen benne egyébként.

nyugodtan szívhatod a leszokási idő alatt! És gratulálok!

2012. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma 15.30: értelemszerűen a NIKOTINMENTES patronban nikotin sincs, nemcsak kátrány. Pont ezért az a neve, hogy nikotinmentes:)
2012. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 3. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia,tegnap volt a TV-ben pont erről az elektromos cigiről szó hogy nagyon drága lett a cigi és egy tüdőgyógyászt kérdeztek mi a véleménye!Azt mondta nem ajánlja mert nem bizonyított hogy nem ártalmas.Ő mondjuk az ízesítettekről beszélt.Én nem ismerem nem akarok butaságot mondani.
2012. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább NE!:S


[link]

2018. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!