Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes előre venni elektromos...

Érdemes előre venni elektromos mellszívót, vagy inkább apa vegye meg, ha a kórházban kiderül, hogy szükség van rá?

Figyelt kérdés
26hetes kismama vagyok, még van rá időm, de most lenne egy kedvező lehetőség, bár használt mellszívó, de jó áron!

2012. aug. 27. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kedvező az ára, vedd meg, veszíteni nem fogsz vele.
2012. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megvenni, még ha sok tejed is lesz.


Második gyerekem most 7 hetes, és elsönél is kellett, de még most is folyamatos dugulásaim vannak, és ezt bizony le kell szívni. A tejszaporításhoz sem baj ha van. Nekem minielektro van medelatol , és szuper. volt egy pestonka nevü magyar gyartmány de az nagyon kaka volt, nem is tudtam használni.


Szóval 2 gyerek után modom, hogy érdemes, és kézit soha nem vennék. Nekem minden barátnömnek kellett ott is ahol 100% anyatejes volt, mert valahogy a tejdugo mindenhol megjelenik.

2012. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni. Mi is megvettük már a szülés előtt jóval, itthon összekészítettem, sterilizáltam, a kórházba viszont nem szándékoztam bevinni, de szülés utáni nap nagyon bedurrantak a melleim és a nővérek-szülésznők kérték h hozassam be. Párom hozta is.
2012. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!