Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyümölcsnap várandósan?

Gyümölcsnap várandósan?

Figyelt kérdés

Orvosom javaslatára gyümölcsnapot fogok tartani hetente a vizesedésemre. Kérdésem lenne, hogy akik tartottak gyümölcsnapot a várandósságuk idején mennyi gyümölcsöt ettek meg a nap folyamán? Az hogy mostanában narancsbőrösebb a combom az is a víznek tudható be?

33hkm



2012. szept. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én tartottam a 30. héttől. Annyi gyümölcsöt ettem, amennyit kívántam, abban nem szabtam határt. Így is voltak nehezebb és könnyebb napok. Ettem almát, narancsot, banánt (tél volt). A narancsbőr nem tudom, hogy attól van-e.
2012. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és lejjebb ment a víz neked?
2012. szept. 2. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap tartottam egy gyümi napot a vizesedés miatt.Mára sokkal jobb lett.Sőt!Le is ment a duzzanat.Sztem van köze a vizesedésnek a narancsbőrhöz, mert nekem ha nincs bedagadva a lábam akkor a combom is kisebb és nem látszik annyira a narancsbőr.De majd szülés után kiderül. :)
2012. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hehe köszi! és ilyenkor te mennyi gyümölcsöt eszel meg?

szerintetek az is ér valamit ha egy egy étkezést váltok ki vele?

pl. reggelire nagyon szívesen eszek gyümiket!

2012. szept. 3. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb napi 5× ettem, de ettem egy szelet rozskenyeret is tegnap mert nekem a gyümitől nagyon ég a gyomrom.Végül is a lényeg az h ne egyek sós, fűszeresés zsíros kajákat.
2012. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi!
2012. szept. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!