Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor valakinél a tesztek...

Balogh Adél kérdése:

Amikor valakinél a tesztek alapján terhesség áll fent, hova kell mennie vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sima nőgyógyászhoz vagy szülész-nőgyógyászhoz, ahhoz a szakemberhez akit szeretne fogadni a későbbiekben, hogy levezesse majd a szülést? Érdemes magánrendelésre látogatni? Kb. milyen költségekkel lehet számolni?
2012. szept. 3. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szülészhez mégy, úgyis tovább küld. Ha van valami jó nevű orvosod, keresd őt, főleg, ha meg is fogadnád. Vizsgálatonként 5-8 ezret kérnek. TB rendelésen is diagnosztizálnak, elküldenek védőnőhöz. Később bármikor eldöntheted, ha magán úton szülnél. TB alapon is kötelező részt venned tanácsadáson, az ingyen van, igaz sokat nem is foglalkoznak veled. :-) Nekem nem volt fogadott orvosom, mindkét gyerekem nélkülük született. De ez egyéni döntés.
2012. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Lehet kicsit bután hangzik ahogy feltettem a kérdést de még nem szültem,fogalmam sincs hogyan mennek a dolgok:)
2012. szept. 3. 12:07
 3/3 vickka válasza:

Szia!


Én a saját nőgyógyászomhoz ( aki szülész is egyben) mentem először. Megnézte a babót, csinált szűrést és elmondta, hogy hogyan is lesz a következő pár hónap. Mikor hova kell mennem, mit fognak a továbbiakban vizsgálni.

2012. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!