Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imre kórházban ismertek...

Szent Imre kórházban ismertek olyan orvost, aki 30 hetesen is elvállalna?

Figyelt kérdés
Szeretnék kórházat váltani, eddig két orvossal beszéltem, de egyik sem tudott novemberre vállalni.

2012. szept. 3. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ajánlással vesznek át, legalábbis az én dokim biztosan. Ilyen előrehaladott terhességnél már nem nagyon vállalnak új anyukát.
2012. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dr. nyulasi gábor sztem beválall,kérdezz rá,egy fiatal,jó fej,rugalmas és jó doki
2012. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben sikerült találnom egy doktornőt :) Annyira örülök neki, mert már nagyon kivoltam, hogy nem fog sikerülni.
2012. szept. 3. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:

látom már találtál vkit, azért leírom, hogy én vidéki vagyok- és 27hetesen mentem először Dr. Tasi Róberthez, akkor döntöttük el, hogy mégis inkább pesten szülnék... simán elvállalt.

Utána a két tesónál is visszamentünk hozzá, egyszer már 30hetes voltam, másszor meg talán 29. :)

Szóval ha valami gond lenne, őt is ajánlom!

:)

2012. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!