Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ez?

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Mióta abbahagytam a fogamzásgátlót,már másodjára kellett volna megjönnie,de nem jött már 3napja. A nyomást és görcsöket viszont érzem és van egy kis barna folyásom is. A párommal az előző menstruációm előtt közvetlenül voltunk együtt,azóta nem.Lehetek terhes,vagy csak a gyógyszer kavart be? (amúgy a kezdetektől rendszeres a vérzésem,akár szedtem a gyógyszert,akár nem).

Érdemes vennem egy tesztet,vagy várjak még,vagy ne is reménykedjek? Köszönöm előre is a válaszokat! :-)



2012. szept. 3. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Még 1-2 napot várj,és ha semmi akkor érdemes tesztelni!
2012. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőre van esélyed. A nem várt előtt, nekem is voltak görcsök, meg talán folyás is. Szerintem is várj még egy pár napot! írd meg, hogy mi lett az eredmény ha már tudsz valamit!
2012. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tesztek negatívak,úgyhogy biztos csak a gyógyszer kavart be...szerintem ebben a hónapban ki is marad teljesen,mert minden tünetem elmúlt.Azért köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!