Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensiszerű görcs a 33-34....

Mensiszerű görcs a 33-34. héten, ez normális? Másnak is volt, és nem volt ugye koraszülés?

Figyelt kérdés
Hajnalban ébredtem rá, fájt a lábam töve is rövid ideig, aztán elmúlt. 2-3 enyhe görcs volt, szabálytalan időközönként. Magne Citritet vettem be, és elmúlt. Amúgy 3X2-őt szedek. Lehet ebből többet enni egy nap? Pihenni próbálok, de még sok dolgom lenne szülésig...Be sem csomagoltam, stb...Másnak volt ilyen? Ez normális? Eléggé megijedtünk férjemmel. Kérem írjon, aki hasonló cipőben jár, vagy járt, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Köszönöm szépen.
2012. szept. 1. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én is 34 hetes vagyok.És hétfőn éjjel arra ébredtem hogy fájásaim vannak,olyan mensi szerű.Kb 5 percenként jöttek.Nagyon megijedtem én is!De aztán fél óra múlva elmúltak és azóta nem volt!Nem tudom hogy mi lehetett meg hogy normális e!

2012. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam:


[link]

2012. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is köszi az utolsó válaszolónak a linket, hasznos infók voltak benne! Egyébként pedig szerintem jósló fájásod volt, ami nem olyan nagy gond. De ha 3*2 citricit szedsz, emellé már nem nagyon kéne plusz magnézium, mert ez a max adag. Nekem múlt vasárnap volt hasonló, gondolom a hidegfronttól, de én csak 3*1 citricit szedek, emellé még befért a plusz magnézium! Tegnap is hidegfront érkezett, lehet azt érezted, de ha újra előfordul, vagy tovább tart én azért felhívnám az orvosom a helyedben. Esetleg egy langyos fürdő vagy zuhany segíthet még ilyenkor, nekem bejött a múlt héten.

Üdv, 32+6 hkm

2012. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is a frontra gondoltam. Eddig 3x2 magne b6-ot szedtem, orvosom mondta, hogy álljak át a magne citritre, azt 2x2-vel kezdtem, de volt enyhe görcsöm, ezért 1 nap után már átálltam a 3x2-re. Igen, többet nem javasolt senki, a doki azt mondta, ha lesz és hosszabban, akkor befektet magnézium infúzióra. Remélem megúszom, mert itthon van a kisfiam velem. Most pihenek, hátha segít. Még egyszer köszönöm a válaszokat. Boldog babavárást, jó egészséget!
2012. szept. 1. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!