Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen érzékeny lesz...

Mindenki ilyen érzékeny lesz az utolsó hetekre? Könnyen dühös leszek, időnként ok nélkül szomorú, és nagyon könnyen elsírom magam.34 hkm

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ez még szülés után is előfordul pár hétig. Kitartás!
2012. szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok: hisztis, sírós és könnyen felidegesítem magam minden apró hülyeségen. :) Ezek a hormonok miatt vannak és szülés után nekem még rosszabb volt az első gyerkőcnél. Kiváncsi vagyok, most mi lesz majd.
2012. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam ugyan ezek vannak, pedig még "csak" 15 hetes vagyok. gondolom nálam a hormonok dolgoznak még. :)
2012. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:) kézfogás sorstárs! bármin el tudom sírni magam,ami kicsit is megérint,legyen az reklám,vagy egy baráti gesztus.de sokszor az is elég,ha mellettem fekszik a párom és belegondolok,hogy mennyire szeretem.az idegeskedés az már elmúlt,az elején nagyon ingerlékeny voltam,rendesen dühöngtem,ha nem az volt,amit én akartam.csúnyán viselkedtem a családommal és szerencsére időben észhez kaptam.remélem azért tartósan nem marad ez így,mert sosem voltam ilyen nyüszögős valaki.

Kitartás és könnyű szülést!

37 hkm

2012. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok mióta teherbe estem!:)) Elég elviselhetetlen vagyok néha.:P
2012. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap kapcsolgattam a tévét és az egyik adón az Apáca show-ból ment az a rész, amikor először énekelnek szépen... Na én még ezen is bőgtem. Ciki... ;-)

32 hetes vagyok.

2012. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En 37 hetes vagyok es mar szo szerint minden bajom van. Mar attol olni tudnek,ha melegem van vagy egy kicsit tobb a mosogatni valo. Raadasul van egy 3 eves fiunk is aki szinten kiidegel neha. Altalaba estefele van egy pont amikor elsirom magam es bocsanatot kerek a ferjemtol es a fiamtol is,hogy ilyen borzaszto vagyok :(

Pedig nem vagyok egy "idegbeteg" tipus....

Szerencsere Ok eleg jol kezelik a dolgot,ferjem is eleg sokt segit.

2012. szept. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!