Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg felesleges a 4D-re...

Tényleg felesleges a 4D-re pénzt kiadni?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk apucival 4Dre, és már sokaktól azt hallom, hogy minek, meg felesleges pénz kidobás... Szerintetek is?
2012. szept. 4. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Mi voltunk 16 hetesen és nem rég 29 hetesen is.Imádtam, amikor megláttam mosolyogni, nyelvet nyújtani.Szóval szerintem igazi élmény.Ha megteheted, ne hagyd ki!
2012. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

orvosilag a legtöbb esetben nem indokolt, tehát ilyen szempontból felesleges, de ha neked maga az élmény megér ennyit, akkor meg nem az. Szóval embere válogatja :-)

Én nem fogok menni, mert azt a pénzt inkább valami hasznosabbra költöm, és engem riasztanak azok a sárga, buborékszerű képek... inkább félek tőle minthogy kíváncsi lennék, de van akinek meg ez hatalmas élmény, meg tudom érteni hogy ők elmennek akár többször is.

2012. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

babamozi :)

én már nagyon várom, szeptember 29.-én van időpontunk. már úgy várom, hogy láthassam a Picikénket :)

valaki feleslegesnek tartja, valaki nem. egyébként néha indokolt -legalábbis ezt hallottam.

2012. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a pénzkidobás. Valakinek a gyerek nike cipő is az. Nekünk nagy élmény volt , szerintem megéri! :)
2012. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság! Mi voltunk és elmennek akár többször is.hihetetlen szuper élmény volt. Teljesen más úgY látni a babánkat,mint 2d-ben.

Mindenképp menjetek el én azt javaslom.nem fogjátok megbanni

2012. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is élmény, és megnyugtató is, szóval nem pénzkidobás. Az a cigi, pia meg ilyenek. Az hogy valaki kíváncsi a még meg nem született gyermekére, szerintem teljesen érthető és normális.
2012. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
sztem sem felesleges. a lányom is tátott szájjal nézte a tesót és tök jó képeink lettek, pedig csak 21 hetes voltam
2012. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem pénzkidobás volt számomra, hanem egy fantasztikus élmény. Én 28 hetes terhes voltam, mikor mentünk, és a kópé végigaludta az egészet, mert egy áramszünet miatt az előre egyeztetett időpontot-mikor ébren szokott lenni-későbbre kellett tenni. Még az arcát is eltakarta a kezével, és csak a végén lesett ki egy kicsit, de akkor is fantasztikus volt. Ott derült ki, hogy fiú, előtte hiába próbálta kilesni az SZTK-s orvos, nem mutatta meg magát a kicsi. Na persze ez akkor 2D-n is kiderült volna, de ez más volt.

Ha van egészségpénztári kártyátok, és a klinika szerződött partner, kérjetek számlát, mi így csináltuk, tehát valamilyen úton módon a készpénz visszakerült hozzánk. Az EP számlán lévő pénzt meg úgyis a gyerekre szántuk.

Mindenki maga tudja, mi számít neki pénzkidobásnak. Van akinek ez belefér, van, aki inkább hasznosabb dologra pl: pelenkára költi majd. Mindkét verzió magyarázata elfogadható, ez a döntés, csak leendő szülők privilégiuma, a környezet meg köteles lenne elfogadni.

2012. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus élmény,ha van rá pénzed menj el,nem fogod megbánni.Plusz én eltettem a felvételt és a képeket is.Majd mikor már értékeli megmutatom neki.:)

Mi 2x is voltunk 20 hetesen és 28 hetesen is.

31hkm

2012. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem pénzkidobás, mi is 2-szer voltunk, nagy élmény. Mindenkinek más a pénzkidobás. Ha megtehetitek, ne hagyjátok ki.
2012. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!