Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam kombinált teszten...

Ma voltam kombinált teszten ahol volt 4D is. Tényleg lehet h kislány?

Figyelt kérdés

azt mondta az ultrahangos h van egy sejtése..h kislány..

mutatta a lába közt h nincs kukinak nyoma:)

azt mondta az asszisztens h nem szokta ezt mondani az ultrahangos ha nem biztos a dolgában.

szerintetek lehet h tényleg kislány lesz?:)


2012. szept. 4. 21:52
 1/7 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok!
2012. szept. 4. 21:52
 2/7 nini24 ***** válasza:
100%
Esélyes :)
2012. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 hetesen azt mondták kisfiú másnap mentem uh-ra ott közölték h kislány:)a köldökzsinor a lába közt volt:)most 39 hetes vagyok azóta jó pár uh-on voltam és mutatta a nunit:)szerintem is kislány ha már ilyen biztos a drnő a dolgában de később ahogy telnek a hetek jobban megmutatja magát:)
2012. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

unokaöcsémnek is 12 hetesen mondták meg hogy fiú lesz :)

van rá esély, de biztos úgyis csak a születés után lesz :)

amúgy én is megyek 4D-re remélem nekem is saccolnak majd valamit :P

boldog babavárást, jó egészséget Nektek :)

2012. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor kezdem magamat beleélni:)

nagyon köszi a válaszokat!:)

2012. szept. 5. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a 13 héten kisfiút mondott a dokim, mi is láttuk, hogy mintha ott valami lenne... A 19. héten nem akarta megmutatni magát, de a doki szerint kislány. A 22. héten már biztosra mondták, hogy kislány, és ezt nekünk a kromoszómavizsgálat (amnio) csak tovább bizonyította és 100%-osan megerősítette. Azóta is kislány.


Szóval szerintem még ne éld bele magad, mert még túl picike ahhoz, hogy biztosra meg tudják megmondani!


30+1 hkm

2012. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de széttárta a lábait teljesen..és kuki nyoma egyáltalán nem volt..azért én reménykedem:)
2012. szept. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!