Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként (baba pocakban)...

Kismamaként (baba pocakban) hogy esne ha Sziasztokkal köszönne nektek valaki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 11:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

ha a párom így köszön, azt imádom.

szerencsére mások nem így köszönnek, vagy ha mégis, akkor hatalmas mosollyal- az rendben van.

engem az zavar már iszonyatosan, hogy mindenkinek az az első kérdése, hogy hogy vagyunk. a második meg általában az, hogy na és tudjuk már, hogy mi lesz? és amikor simogatják a hasamat...ÁÁÁ :D

ettől kezdek már besokallni, de még sokáig hallgathatom :)


Te hogy vagy vele?

2012. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha apuka vagy nagyszülők... szerintem belefér. Esetleg közeli barátok. A boltban a pénztárosra csúnyán néznék szerintem. Minden viccnek megvan a maga helye és ideje. De a taperolás sokkal zavaróbb.
2012. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

jah, értem, hogy a többes szám a baj. hát lehet, hogy ez gáz, de én mindig úgy mondom, hogy "Jól VAGYUNK, 11 hetesek VAGYUNK, pecsételtünk..." nem gondoltam, hogy ez ekkora ciki... és nagyon szeretném, ha a párom is elkezdené azt, hogy többes számban beszél rólUNK :) lehet én vagyok ferde, de olyan jó, hogy ketten vagyunk :)

Türelem, vagy kérd ki magadnak (magatoknak)XD !

2012. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet h én gondolkodom furán,de minden kedvességet és figyelmességet amit a várandósságom alatt és miatt kaptam,örömmel fogadtam.A sziasztok kicsit fura,de mosolyogva visszaköszönnék,mert egész biztos jó szándékkal mondta,kár ezen fennakadni.
2012. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

szerintem az nem gáz ha Magatokról beszélsz többes számban. tessék most én is többesszámban beszéltem :D

engem az zavar, ha olyanok köszönnek, beszélnek így rólam/rólunk, akiknek a fülébe jutott, hogy babát várok, tehát nem én mondtam el.

meg közben eszembe jutott még valami amitől a falra mászom, ha úgy emlegetnek, mint anyuci, itt a párom természetesen kivétel, de az ismerőseim ne hívjanak már így, hiába leszek tényleg anyuka. hívják a saját anyjukat anyucinak, engem meg a becenevemen/nevemen, azért van...

első voltam :)

2012. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Éppen nem esne rosszul, de én nem bírom az ilyen bájosságot, vagy minek hívjam ezt. Nem szeretem ha körbe ugrálnak, körbe zsongnak, nem szeretem ha valaki (idegen) túl kedves velem csak azért mert terhes vagyok.
2012. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Én nem értem, hogy boldog babavárás közben, hogy lehet ilyeneken kiakadni? Ezek kedves gesztusok, pontozzatok le, de ti fújtok fel mindent, ezen mit lehet mérgelődni?
2012. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon örülnék neki. :) Pici Zoé is biztosan! :))
2012. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

szerintem tök ari akárkitől :) én szívesen fogadnám..

végül is még nem tud vissza köszönni de már önálló személy...szerintem külön megtiszteltetés :))

2012. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Csak amiatt kérdeztem, mert én így köszöntem egy babátváró hölgynek és szerinte ez paraszt dolog volt.


(Én kedvesen, mosollyal mondtam, megtisztelve a babát hogy már őt is EMBERnek számítom. Álmomban nem gondoltam volna, hogy ez paraszt dolog részemről.)

2012. szept. 6. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!