Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a várandósság előtt zártabb...

Ha a várandósság előtt zártabb cipőim olyanok a lábaimaon, mintha kinőttem volna, akkor az azt jelenti vizes vagyok?

Figyelt kérdés
A bokám beduzzatt ezekben a nagy kánikulákban, de most a bokámon nem látom, viszont a cipők marhára szorítanak. Akkor most mégis vizes vagyok?

2012. szept. 6. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

Nekem nézték végig a lábamat terhestanácsadáson, hogy vizesedek-e és mindig az volt az eredmény, hogy nem.

Ennek ellenére kaptam egy papucsot szülinapomra, ami hiába volt az én méretem, nem fért bele a lábam.

Aztán mikor megszültem, újra a lábamra került a papucs és milyen meglepő, jó volt a lábamra. Szóval egy pici vizesség volt azért, bár nem volt vészes, mert teendőm nem volt vele.

2012. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy megnő a láb terhesen (és úgy is marad). Kipróbálhatod, hogy ha megnyomod a lábszárad, sokáig látod-e az ujjad nyomát - ha mégis igen, akkor vizes vagy.
2012. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

arról én is hallottam, de nekem konkrétan felül nem fér bele :D hosszában is érzek enyhe szorítást, de felül a lábujjaim tövében husis.

picit itt látszik hogy ott marad az ujjam, de a bokámnál egyértelműbb, pedig most még istenesen néz ki!:)

2012. szept. 6. 08:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem papucsba mindig azt mondta a védönő h nincs víz a lábamon ( tényleg nem látni így) , aztán valamelyik nap sportcipőt kellett vennem, és bizony eléggé meg kellett lazítanom a fűzőt, mert marhára kényelmetlen volt. Szóval igen, ez azt jelenti h vizes vagy.



35hkm

2012. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont fel akartam tenni hasonló kérdést, ugyanis, tegnap bele szerettem volna bújni az egyik zárt cipőmbe, amit utoljára kb. 12. hetesen hordtam, és elképedtem, hogy kb. 2 számmal kisebbnek tűnt. Amúgy is pici a lábam (35) de az a cipő anno jó volt rám...

Azon tanakodtam, hogyha most veszek magamnak cipőt - mert terveztem amúgy is - akkor milyen méretet vegyek.

Érdekes dolgok ezek...a lábam egyáltalán nincs bevizesedve...

31+5 hkm

2012. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még ha nem is látszik, azért valamennyire biztos, hogy meg van duzzadva. Nekem 38-39-es lábam van, de mégis 40-es szandit kellett vennem tavasszal. :( Az első terhességemnél úgy fel volt dagadva a bokám, a lábfejem, mint egy buci. Mikor egyszer szálltam le a buszról, a papucsom egyszerűen szétszakadt a lábamon.... nem is vettem csak egy olcsó "mama-papucsot", mert már nyár vége volt és minden lábbelivel úgy jártam, hogy ami hosszra jó lett volna, szorította a lábfejem. Ha a lábfejemre volt jó, akkor kb. 2 számmal nagyobb volt. Szülés után elmúlt, sőt még kicsit kisebb is lett a lábam (bár jobban lefogytam, mint amiről indultam). Most mióta itthon vagyok és többet pihenek, nem dagad úgy a lábam, de érezhetően szűkebbek nekem is a lábbelijeim. Szerintem most ne vegyél még cipőt, vagy olyat, amit állítani lehet, mert ami most jó, az szülés után lehet lötyögni fog (ki is tágulhat).
2012. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, én a 36,5-es lábamra 39es papucsot húztam vége felé :-) 12 napja szültem és visszament, a dagadás a szülés után a leggázabb, de pár nap után csökkenni kezd.

Igenis nő a láb, nekem sem lett ugyanakkora, már 37es.

2012. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 6 éve szültem először, akkor 36-os volt a lábam. Nem vizesedtem, viszont szétcsúsztak a csontjaim a terhesség alatt, gondolom a plusz túlsúly miatt és már úgy is maradt. Most kiváncsi vagyok, hogy a 3. terhesség végére hány számot nő a lábam. Jelenleg 38-as :)
2012. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azta! :)) hát köszi a válaszokat, lehet akkor cipőtár csere lesz?? az fasza :)
2012. szept. 6. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerül cserélnem, nyáron voltunk pár üzletben és semmibe nem fért be a lábam. :( Nem tudom, mi lesz, lassan az egyetlen sportcipő, ami eddig a lábamra jött, egyre inkább nem akar feljönni, és még hol van a mikulás. Én már a 3. hét óta vizesedem. És a doki és a védőnő annyit mond, sajnos ez van. Polcolni már nem tudom, mert csak oldalt tudok feküdni.

28 hkm

2012. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!