Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha nem tudom...

Mi van akkor, ha nem tudom hogy terhes vagyok és egy héten 2 szer megiszok 1 dobozos sört?

Figyelt kérdés
Már 8 napja 37, 36.9 az ébredési hőm.-em és ha terhes lennék nem akarok ártani a babának. Vagy még nagyon korai lenne terhességről beszélni?
2012. szept. 7. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyivel nem ártasz neki!
2012. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amikor az ember belevág a gyermektervezésbe, leszokik a cigiről, az alkoholról, az extrém sportokról, és elhagyja azokat a gyógyszereket, amik árthatnak a gyereknek.


Szóval jó lenne, ha nem innál többet.

2012. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Semmi baja nem lesz. Sosem ittam alkoholt, évek is elteltek egy korty nélkül, mióta kismama vagyok, kívánom a sört-bort, na nem sokat 1-2 decit van mikor minden este van mikor hetente egyszer. Semmi baja nem lesz tőle, kiolvastam mindent erről. De inkább citromost igyál abban kevesebb az alkohol.
2012. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Orvosok szerint ha néha megkívánod a sört,igyál...De ez nem jelent rendszerességet,tehát mondjuk ha 2-3-6hetente rádjön,akkor igyál,de talán a heti 2x az túl rendszeres.Bár tény,hogy nem árt neki,de akkor sem kéne...
2012. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok terhesen inni, félreértés ne essék! Mihelyst megtudom egy kortyot se iszok! Csak azt kérdeztem hogy ha nem tudok róla, akkor baj lesz e belőle, ha ittam néha egy sört. Szerintetek még korai terhességre gondolnom?
2012. szept. 7. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, pár száz forintért lehet kapni. Amúgy sztem sem lesz semmi baja ennyitől, nem kell aggódni.
2012. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
nem lesz semmi baja :) én 5 hetes voltam amikor egyik nap megittam egy korsó sört, másnap meg bort, mert ünnepeltünk, a piciről meg még nem tudtam :) semmi baja nem lett a kislányomnak, teljesen egészséges és hihetetlen sok energiája van :)
2012. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtam ihatsz,mértékkel ne aggódj.

Néha egy nehezebb vacsi után,meg ebben a nagy melegben én is ittam egy kis sört.

A baba szépen fejlődik.

Majd írj ha csináltál tesztet.Drukkolok :)


29 hkm

2012. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, de tesztet még nem csinálok, szerintem korai. Azt olvastam, hogy ha 18 napig fennt marad a hő, akkor van terhesség. Úgyhogy még van 10 napom. Meg menstruáció előtt 2-3 nappal leesik a hő ha nincs terhesség és ez pedig 3 nap múlva kiderül. Nem is akarom elbízni magam.
2012. szept. 7. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2.-al egyetértek! Ha babát terveztek, akkor ne igyál ilyen gyakran. Vedd úgy, hogy máris terhes vagy! Az alkalmankénti bor vagy sör ivás tényleg nem árt, na de a heti 2 az már rendszeres!
2012. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!