Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozok azzal bármiféle, akár...

Okozok azzal bármiféle, akár apró bajt is ha hirtelen abbahagyom a terhesvitamin szedését?

Figyelt kérdés
A terhességem eleje óta szedem napi szinten + magneb6-ot,most 21 hetes vagyok és azért aggódom,hogy a baba és a szervezetem hozzászokott.Femibiont szedtem amihez van halolaj kapszula,amiben omega3 van,segíti az agy fejlődését és pont most olvastam,hogy a 20.héttől jelentősen fejlődik az agy én meg pont most akarom letenni.
2012. szept. 7. 12:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem okozol semmi bajt!
2012. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy a szervezeted és a baba hozzászokott? Minek hagynád abba? Egy vitamin nem okoz függőséget, ez nem drog! :) Nem kell abbahagynod. Felesleges az aggodalmad! Semmi bajotok nem lesz egy kis magnéziumtól meg terhesvitamintól. Akár azok is szedhetnék, akik nem terhesek, meg férfiak is, ezek VITAMINOK, nem gyógyszerek és nem hormonok, és főleg nem drogok, amik függőséget alakítanak ki! Először fogalmi tisztázás kellene, nem abbahagyni, ami hasznos! Főleg ebben az időszakban!
2012. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
még véletlenül se úgy nézek a vitaminra mint a drogokra,lehet én fogalmaztam hülyén.Én szedném tovább de most abba kell hagynom mert sajnos nehéz anyagi helyzetbe kerültünk (pont most) és 3 hónapig még biztos nem tudom megvenni :(
2012. szept. 7. 12:54
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne abba hagynod. A terhes vitaminban minden meg van amire a babának és a mamának szüksége van, egy vitaminhoz nem lehet hozzászokni. Azokra életünk végéig szükség van. (persze nem életünk végéig kell szedni terhes vitamint) Én nem hagynám abba. Főleg h. lassan mész a 24. heti cukor terheléses vérvételre, ahol más értéket is néznek.
2012. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
de ugye a baba nem fog kevésbé fejlődni a továbbiakban ennyi vitamin után?? mert eddig gyönyörűen fejlődik!
2012. szept. 7. 12:57
 6/26 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem értelek. Miért is hagyod abba? Szépen fejlődik? Akkor sem lesz baja, ha abbahagyod, de nincs semmi értelme abbahagyni. Ez nevetséges, már ne is haragudj. Semmi rosszat nem okoz nektek a vitamin.
2012. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ja bocsi megelőztél :) szóval én szedném tovább de nem tudom most 2-3 hónapig :(
2012. szept. 7. 12:59
 8/26 anonim ***** válasza:
Hahó!!!Olvassátok már el a kérdező kommentjét is!!Azért nem tudja tovább szedni,mert anyagi nehézségek miatt nem tudja megvásárolni!!!!!!!!
2012. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
neeeem könyörgöm olvassatok vissza légyszi! mondom hogy szedném tovább de most nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk ami által ebben a hónapban sőt a következőben sem tudom megvenni! Úgy értettétek mintha én félnék a vitaminoktól vagy mi.Vagy hogy szerintem felesleges,de tudom hogy hasznos nem erről van itt szó..
2012. szept. 7. 13:02
 10/26 anonim ***** válasza:
Én értem,hogy mit szeretnél mondani,meg én el is olvastam a kommentedet!!Csak többiek nem olvasták el,és könnyebb volt inkább lekapni téged,mint végigolvasni az oldalt!!
2012. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!