Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 38 hetes nst-n, és...

Ma voltam 38 hetes nst-n, és a kis emberem nem nagyon akarta magát produkálni! Visszahívtak flowmetriara (áramlás vizsgálatra)! Volt már vakinak ilyen vizsgálata? Hogy zajlik? Sima ultrahang? Persze azóta rendesen mocorog.

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Flowmetria sima ultrahang, ahol azt nézik hogy a köldökzsinórban rendes-e az áramlás. Én a 36 heti nst-n jártam így mint te, csak engem bent is fogtak :(

4 hónapos baba anyukája :)

2009. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Igazából az én törpém nem egy exibicionista alkat!Viszont elötte is és azóta is pörög forog ott bent!Téged úgy fogtak bent hogy amúgy sokat mozgott a baby csak akkor nem?Számítsak a korházra én is?:(
2009. júl. 29. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem a végén már sokkal kevesebbet mozgott, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a nst előtt 3 nappal egyfolytában hánytam vírus miatt. És valószínűleg azért lapított mert utána 4 nappal engedtek haza, addigra állt vissza. Amikor bekerültem akkor meg jöttek, hogy magzatburok repesztés és szülés! Na hát gondolhatod, jól beparáztam hogy én csak nst-re jöttem aztán már szülni akarnak :) Miután kijöttem a kórházból, nst előtt mindig ébresztgetni kellett a lányom, rázni a hasam és sokat mocorogni hogy akkor rugdaljon. Ezt egyébként ott a szülésznők ajánlották, ők is rázták a pocimat. Ha esetleg neked nem mocorog, ébreszd fel, tudom hogy nem könnyű, de attól hogy megrázod a hasad nem lesz baja :)
2009. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!