Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt vehetem + tesztnek?

Ezt vehetem + tesztnek?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam, hogy kiszáradás után látszik a csík. Ma teszteltem szintén Qupidoval. Először azt hittem nincs csík, félreraktam. aztán lassan elkezdett derengeni, most egy órával a tesztelés után egyértelmű SZINES 2. csíkom van. A tegnapi teszt szintelen ehhez képest. kicsit vékonyabb, mint kellene, illetve egyik oldala élesebben látszik a 2. csíknak. Ez akkor +????? Készen vagyok. várok még pár napot, majd akkor tesztelek. Ma vacsok a 27. napon, pé után a 14. nap. Lett valakinek baba az ilyen vékony csíkból?
2009. júl. 29. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a legtöbb tesz használati utasításában leírják, mikor érvényes az eredmény.

Ha jól emlékszem 3-5 de max. 10 percig értékelhető az eredmény. Ha ezalatt előjön a 2. csík, akkor pozitív a teszt. Miután megszárad mindig kicsit más lesz a színe, de fontos, hogy a megfelelő időn belül jöjjön elő a 2. csík.

Ami azután látszik, már nem számít. Én legalábbis így értelmeztem a leírást.

2009. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is így tudom. de most olvastam az egyik kismamás oldalon, hogy vannak olyanok akik a kukából szedik ki a tesztet, mert akkor jelenik meg a 2. vonal. És babát várnak. Ez bizonytalanított el. De pár nap múlva úgyis kiderül. :)
2009. júl. 29. 10:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok, másnak milyen tapasztalatai vannak :) Köszönöm a választ.
2009. júl. 29. 10:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy voltam.Kedden egy szellemcsíkos,szerdán halvány pozitív,csütörtök reggel erősebb pozitív.8 hetes babás vagyok.Majd írd meg mi lett a következő teszt eredménye.Szurkolok!
2009. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Hétfőn megírom, akkor fogok tesztelni. :) Ide írok, erre a kérdésre. :)
2009. júl. 29. 10:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Esetleg próbál meg egy másik márkájú tesztet használni legközelebb! Én a Lilly 2db-osat szoktam venni, nekem ez eddig mindig bevált! :)

Szorítok neked, mindenképpen írd meg az eredményt!

2009. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4 nap késés után nekem is szellemcsik volt,6 nap késésnél pedig pozitiv,6+2 hetes kismama vagyok.
2009. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok kismami! :) Meg mindenkinek, aki babát vár.

Remélem hamarosan én is az leszek.

2009. júl. 29. 11:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Elvileg ilyenkor már tényleg érvénytelen, de simán lehet, hogy terhes vagy.

Én 3 féle teszttel próbálkoztam a nemvárt mensi előtti napon és aznap reggel, egyik sem adott meggyőző eredményt. A nemvárt napján este meguntuk, a férjem elszaladt egy clearblue-ért, mert az első gyermekünknél is a nemvárt estéjén az egyből pozitív lett.

Most is így történt, szóval én a clearblue-t ajánlom.

2009. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy nappal a mensim érkezése előtt már teszteltem. Csak egy óra mulva lett pozitív de olyan halványan, hogy röntgen szemek kellettek hozzá :-))). Most már a 24. hétbe lépünk :-))). Hidd el 7 év alatt több száz tesztem lett negatív, még másnap is kikukáztam őket... reménykedve. De ez az utolsó egy óra ide vagy oda, de babaát mutatott. Drukkolok neked nagyon!!! Ja és rá 4 napra már az esti tesztem is egyértelmű pozitív lett!

2009. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!