Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Hcg tesztnek feltétlen...

A Hcg tesztnek feltétlen erősödnie kell?

Figyelt kérdés

Kedd óta tesztelgetek. Egyértelműen ott a csík, de halványan, egy perc után látszódott is.

Egy hete késik kb. Ma reggel is csináltam egyet (lily), halványabb mint a tegnapi. Vetélést jelent?

Már teljesen erős két csíknak kellene lennie nem?

Már van egy kisfiam, mikor babás lettem vele a nemvárt másnapján totál erős két csíkom volt. Most meg kétségbe vagyok esve hogy ennek is vége......:( (már négy babót vesztettem el, azért vagyok ilyen parás)


2011. okt. 20. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak később fogant,menj el orvoshoz, ő már biztosan tudja, hogy mi a helyzet!!!
2011. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét teszt lily volt? mivel ha nem akkor más lehet az értéke! nekem is ez volt most márciusban az egyik érzékenysége nagyobb volt 10 mlU/ml.a másiké viszont csak 25 mlU/ml-ez volt a lily! és én is másnap reggel csináltam! szóval nekem is halványabb volt a másnapi! ezért csináltam a rákövetkező nap még egyet a lily-vel hogy az már mérvadó eredményt mutat!
2011. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak egyfajta tesztel teszteltem és még sem erősödött,sőt volt olyan hogy reggeli első pisiből nega lett de a délelőtti már pozi volt.De volt olyan is hogy egy két nap pozi volt,utána jött egy nega nap aztán megint pozi lett.A végeredmény az lett hogy amit a nemvárt előtt két nappal csináltam az erősebb volt mint amit egy hét késésnél.Szerintem menj el orvoshoz hogy megnyugodj mert a sokk stressz nem tesz jót!


21hkm

2011. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Délután veszek még tesztet.


Az idegesít,hogyha pontosan számolok már 8 napja meg kellett volna jönnie. Mostanában kezdett kihúzodni, de ha a max 35nappal számolok akkor már nemvárt után 5nappal vagyok, és erősebb tesztre számítottam.

2011. okt. 20. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
már erősödnie kellene, de próbálj ki másfajtát is!
2011. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!