Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időn túli pozitív tesztnek...

Időn túli pozitív tesztnek mennyire lehet hinni, kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán! Volt, hogy én is csináltam, a megadott időn belül nem lett 2 csíkom, kidobtam, aztán valamit még dobtam a kukába, és rápillantottam, ott volt a két csík. Szerintem csak átázott, ennyi. Nem voltam terhes.
2011. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lett belőle egy gyerekem.
2011. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Semennyire.

A teszten megadott időn belül kell pozitívnak lennie.


Akinek "ebből lett gyereke", annak sem "ebből lett", hanem amikor az időn túlisat csinálta, akkor még nem volt elég HCG a szervezetében, hogy kimutassa a teszt. Természetesen ilyen előfordul. Ezért kell később megismételni a tesztet, ha baba van, akkor addigra már erős +nak kellene lenni.


Amúgy mikor kéne "nem megjönni"?

2011. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Időn túl mindig kijön a csík, de annak már nem hihetsz! Ezért írja mindegyik teszt, hogy 5 percen belül, 10 percen belül értelmezhető csak.

Egyébként mikor én terhes lettem, akkor rögtön kijött a tesztcsík, egyidőben a kontrollcsíkkal!

2011. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Időn túl nekem is minden negatív tesztem átment kétcsíkosba, semmit sem jelent.
2011. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én reggel csináltam fél 6kor, 1 csík volt, egyértelműen. elkeseredtem. este 6ra 2 csík volt látható, igaz kicsit halványan, de babát jelzett. 11hkm
2011. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem itt a hasamban a bizonyíték!


eltettem minden tesztem, mert csináltam jó párat! amelyikkel nem lettem babás, az időn túl sem lett pozitív! esetleg szürke csak egy bizonyos szögben látható száradási csík ha volt rajta amit csak úgy láttál ha kiguvadt a szemed, vagy még az sem.

a babásak 3 napon keresztül időn túl (először 30, utána 15, majd 5 perc elteltével jöttek elő) jöttek elő, igaz halványak voltak, de bármilyen fénynél ha csak rápillantottam ott voltak! ;)

2011. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

itt a 3 időntúlim.

az 1. mondom úgy félóra után jött ki, mert 20 perc múlva sem volt rajta amikor akkor ránéztem. ;)


[link]

2011. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, holnap ismét csinálok tesztet, remélem már időben kijön a második csík, holnap megírom!
2011. szept. 2. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is időn túliak voltak. Csak mert túl korán kezdtem el tesztelgetni. Azt hiszem, 3 is volt. De mindig felcsillant a remény és a köv. napon újat csináltam. A negyedik az már jó lett, időn belül jött, de elég haloványra sikeredett.
2011. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!