Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan fájdalmas a...

Tényleg olyan fájdalmas a szülés, hogy úgy érzi a kismama, hogy mindjárt meghal? Olyan érzés, mintha mindjárt szétszakadna deréktól lefelé?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább az utobbi de annyira nem vészes hidd el
2012. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehéz szülésem volt és én tényleg azt hittem, hogy mindjárt meghalok:) Iszonyatosan fájt, de így utólag azt mondom megérte!:)


20hetes km:)

2012. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt a szétszakadok dolgot a kitolásnál éreztem. Fáj, persze nagyon fáj, de nem olyan vészes, valamit valamiért.
2012. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálam nem volt szétszakadok érzés. Volt viszont:

Iszonyatosan erős menstruációs fájdalom. Amikor viszont végre megszületik, az összes fájdalom elmúlik. És ez nem kamu!!

Könnyű szülést kívánok.

2012. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szülés után,amikor az anyukákat is rendbe teszik(összevarrják,és felviszik az osztályra)nem sajog utána a hüvelyetek a fájdalomtól?Gondolom szülés után nem rögtön múlik el az összes fájdalom..mert ott van pl a méhösszehúzó injekció.Állítólag az is fájdalmas,ahogy húzza össze a rendes méretére a méhet.
2012. szept. 7. 16:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, az igazat akarod? Már maga a szoptatás is fájdalmat fog okozni, mert növeli a méhösszehúzodásokat. Az első szülésem bitang nehéz volt, de komolyan meg se fordult a fejemben h mindjárt meghalok....A szétszakadás is más jellegű érzés.... Tudod, tényleg nem lehet semmihez sem hasonlítani ezt a fájdalmat, nagyon fáj, nagyon feszít, nagyon x-ar minden, de csak a "végeredményre" koncentrálsz! Ez az a fájdalom, amire utólag azt mondja az ember, h maximálisan megérte.
2012. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy éreztem, hogy végem van, úgy fájt az alhasam meg a derekam, tiszta vörös voltam, 150 volt a pulzusom, sosem gondoltam volna, hogy ennyire fog fájni. Nekem nagyon nehéz szülésem volt. Tegnap volt 1 hónapos a kislányom. Én nem kaptam méhösszehúzó injekciót. Nekem 1 hónap elteltével is sajog odalent, de már csak wc-nél.
2012. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4.ik vagyok. Arra értettem, hogy elmúlik az összes fájdalom, amikor a baba megszületik, Te olyan boldog leszel, hogy nem érzel semmilyen fájdalmat. Tudom hülyén hangzik, de hidd el, így lesz. Aztán persze visszatérnek. Nekem speciál, a hüvelyem nem fájt, vagy nem éreztem, mert a szülésnél kijött az aranyerem (ami azóta is kísért), és az jobban fájt!!!
2012. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azert tulzas azt mondani, hogy ha kibujik a baba megszunik minden fajdalom. Persze van akinek jobban, masnak meg turhetobben faj. Nekem nagyon nehez szulesem es ugy ereztem belehalok ebbe a fajdalomba. Utana persze fajt a varras es mindenem. 3 het kellett ahhoz, hogy ismet ulni tudjak.

Mindenkinel mas a szules, van aki szules utan par oraval kis tulzassal szaladgal.

2012. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam,hogy a szoptatás is előidézi a méhösszehúzódást..de az is megéri a fájdalmat,mert örömet okoz az,hogy táplálhatod a babádat :) A varratot azt még azelőtt kiveszik,hogy hazaengednek a kórházból,ugye?És a szülés után rögtön meg is jön a menstruáció?Hallottam már olyat akinek rögtön megjött,és tartott 2 hétig folyamatosan.
2012. szept. 7. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!