Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetesen minimális világosb...

5+3 hetesen minimális világosbarna folyás miatt a doki napi 3x2 rutascorbint írt fe. De azt nem mondta meddig szedjem. Ha elmúlik pár nap alatt (remélem) akkor abbahagyhatom? 2 hét múlva megyek csak kontrollra.

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért hagynád abba??? szedd legalább a kontrollig!!!!

Én 4 hónapig szedtem, semmmi bajod nem lesz tőle, sőt. ez csak egy C-vitamin alapú érmegtámasztó gyógyszer, most így influenza időben még jól is jöhet. Napi 2x3 szedj be nyugodtan, kontrollig mindenképpen!

2009. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért nem szedném szívesen sokáig, mert ezek a C vitaminos tabletták elősegítik a vesekő képződést, és akinek már volt, pont emiatt nem ajánlják. (a betegtájékoztatóban is benne van) és mivel nekem tavaly volt, így nem szívesen élném át újra...
2009. nov. 26. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
értem :( azért 2 hétig még szedd, hogy jól megtámassza az ereidet
2009. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!