Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes vagyok. Baj lehet?

38hetes vagyok. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Cilum ma volt olyan kedves hogy átsétált a pocakomon igen tudom elég gyagya kérdés ég is az arcom miatta de mint minden anyuka én is félek sőt még hipohonder is vagyok így nem nehé képzelődni:)
2009. júl. 29. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

húúú...szegényke. :-)

Szerintem nincs semmi baj,max kicsit megnyomorgatta a babádat. 30 hetesen fogott a nővér,és a hasamon keresztül kitapogatta,hogyan fekszik bennem a baba.Mert nem találta a szívhangot.Kellemetlen volt,szerintem ehhez képest a cicatappancs semmi.

Nyugi,szerintem semmi baj nem történt.Hány hetes vagy?


39h

2009. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NOs most megnyugtattál igazán köszike amugy már 38hetes terhes vagyok és egész terhességem alatt a hipohonderségem átka alatt állok:)
2009. júl. 29. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

38 hetesen szerintem már elég erős ahhoz a babód,hogy ez nem okoz benne nagy kárt,mindenesetre jobb ha vigyázol,ne csináljon ebből a cica rendszert.Gondolj csak bele,aki ekkor szül,és műfogással fordítják be a babát...Hisz már nemsoká te is foghatod...:-)


Egy tipp a cica mellé:mielőtt hazaviszitek a babát,a párod,vagy valaki vigye haza a baba által már viselt ruhát megszagoltatni a cicussal.Így nem lesz már neki idegen a szag mire a kis Picúr hazaér.

2009. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kutya ugrott a hasamra,6kg...Nyugi nem lesz baj.
2009. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!