Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen csizmát hordtatok...

Milyen csizmát hordtatok télen a terhességetek végén?

Figyelt kérdés
december végén szülök és lassan szeretnék venni valami téli csizmát vagy átmeneti cipőt!ti milyenben voltatok?a kicsit magasított sarkúban hogyan boldogultatok?
2012. szept. 8. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!!Első lányomat dec.23-án szültem,szerencsére abban az évben száraz,viszonyleg enyhe volt a tél,így sportcipőben vittem végig a terhességem,nem is tudtam volna másban,dagadt a lábam,alig fért bele a fűzős cipőbe is...óriási volt a pocakom is(4330 grammos lett a lányom)Nem kockáztattam volna meg egy magasított sarkú csizmát,aminek esetleg még csúszik is a talpa.A második lányomat idén márciusban szültem,kemény,hideg volt atél,vettem csizmát,szerencsére nem dagadt a lábam,de egy kényelmes,teletalpú,oldalt zippes fazont választottam.Nem volt gond vele,bár egyszer majdnem sikerült elhasani a jégen benne februárban.A hasam hasonlóan nagy volt,mint először,(4050 gramm lett a kisebb lányom),de nem vizesedtem,így kényelmes volt a csizma.Azt tanácsolom,még ne vedd meg a télit,mert még elég sok idő van december végéig,nem tudhatod,hogyan fog alakulni,és én is a 33.hét után kezdetm vizesedni nagyon előszörre.Persze nem egyforma két terhesség sem,lehet neked nem lesznek hasonló gondjaid:-)További boldog babavárást kívánok!!Üdv:Tamy
2012. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a részletes választ!most járok a 24.hetemben,de volt már rá példa a melegben is,hogy bedagadt a bokám...a sportcipőm is szorított már néha...kicsit korai még vizesedni,de a védőnőm azt mondta,hogy ne aggódjak emiatt...akkor lehet várok még a cipővásárlással!
2012. szept. 8. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!