Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek hogyan tolerálja a...

Férjetek hogyan tolerálja a terhességetek miatti lustaságot, sok alvást?

Figyelt kérdés
Én már kezdem szégyellni magam,amiért folyton álmos vagyok,aludnék...és fele annyi dolgot nem tudok megcsinálni,mint régen...
2012. júl. 18. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
szóvá tette kedvesen, hogy mostanában sokat alszom, de ez van, a terhesség ezzel jár. Nem is kell megszakadnod.
2012. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom azt mondta, mindig azt csináljam és annyit, amihez energiám van, a lényeg, h ne erőltessem meg magam. :) Abszolút mellettem van.
2012. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálam ilyesmi nem volt,én nagyon aktív voltam,de mivel mindenben támogatjuk egymást,szerintem elviselte volna.Különben is,szerintem az a normális hozzáállás,ha ilyenkor "elviseli" az anyuka dolgait,nyilván egy bizonyos szintig.Az szerintem nem "lustaság",ami veled van,hanem fáradékonyság,aki ilyesmi miatt rád szól,az meg elgondolkodhat.
2012. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Az enyémet az 1. terhességnél nem érdekelte, dolgozott, csak kajcsi legyen az asztalon.

A 2-nál már hiába mondtam h fáradt vagyok...jó, jó és el volt intézve...a nagyobb mellett meg nem lehetett akármikor, tehát amikor elálmosodtam pihenni.....Úgyhogy maradt a napi 2 kapucsinó, és akkor pihiztem mikor elaludt a nagyobb.

2012. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon rossz alvó voltam terhesség előtt, de terhesen meg hétalvó lettem. Bármikor, bárhol képes lettem volna elaludni.

Munkából hazaértünk 6-ra, és este 7-kor már aludtam is. Párom nem szólt semmit, csak mosolygott rám. Soha nem zavarta, sőt örült, hogy végre alszom. :)

2012. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem mindig azt mondja,hogy ez a 9 hónap az övé,segít amiben csak lehet,most pihenjem ki magam,mert az éjszakák hosszú hónapokig az enyémek lesznek,mivel én fogom szoptatni vagy ha úgy alakul tápszerezni.Ő dolgozik,éjjel pihennie kell,tehát bármi más miatt is az enyém az éjjeli műszak.A második babámat várom,és eddig fantasztikus harmóniában rendezzük az életünket jó így.:)
2012. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes, nem cirkuszolt sohasem,ha épp nem tudtam még főzni se, ettünk ami a hűtőben volt. Rend azért mindig volt, megcsináltam,mikor talpon voltam. Na de ha feküdnöm kellett,akkor feküdtem. Hagyott mindig aludni. Van már két fiunk, sosem drámázott ez miatt, megértette és most is megérti,hogy ez van! Üdv, 37hkm.
2012. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Én mostanában kapok a fejemre, mert éjjel nem tudok aludni, hajnali 2-3-ig fenn vagyok, tegnap pl fél négyig, és délelőtt meg 11-ig alszom emiatt. De nem tehetek róla, olyan lábgörcseim vannak éjszaka, hogy lehetetlen aludni, és ráadásul nem is vagyok álmos. :( De volt egy nagyobb vitánk emiatt, és azóta nem csesztet vele, hála az égnek. Meg most arcüreggyulladásom van, úgyhogy nyomom az ágyat és olyan aranyos, ahogy ápolgat! :D


21 h km

2012. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Nekem mindig mondja,hogy pihenjek. Meg a családtagok is ezt szajkózzák,mert hogyha meg születik a baba,akkor tuti nem lesz időm. Mondjuk nem is értem miért,de valahogy elhagytam a kávét,pedig se az íze,se az illata nem irritál,egyszerűen kimarad mindig,talán ez is a baj.. Délután mindig alszom 1-2 órát,mert tudom,hogy az elkövetkezendő 6-7 évben erre tuti nem lesz lehetőség. A párom egész nap dolgozik,mire hazaér meleg kaja az asztalon,ház rendben,ruhák kimosva,igazából nincs miért panaszkodnia..:)

30 hkm

2012. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Első babánál nem szólt emiatt,sőt mondta mindig hogy aludjak ha az esik jól.

A másodiknál néha már szólt,hogy mostmár ős is nagyon fáradt. De azért szerintem még ekkor is elnézőbb volt mint az átlag.

2012. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!