Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hogyan tarthat...

Terhesség alatt hogyan tarthatnám formában magamat? Az sem lenne baj, ha fogynék, mert van miből!

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél sokat híztam, lányom 1 éves korára adtam le mindet. Viszont mióta megint terhes vagyok, már híztam 4kg-t! És csak pár hetes vagyok :( Nem akarok bálna lenni a végére :(
2012. szept. 8. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nem szabad fogyózni, mert veszélyes a babára nézve!


30+4 hkm

2012. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok gyümi,zöldség,leves,teljeskiörlésű lisztből készült minden jó,barna vagy nádcukor és nasi minimális legyen vagy ne is legyen!!!:)jaaaa és vacsit ha lehte hagyd ki vagy max csak valami nagyon könnyűt egyél és legalább 19:00-ig.Én sem szeretnék meghízni ahogy bírok odafigyelek:)tudnék enni egész nap na de az sem jó megoldás ugye??!!:))így eszek és ha érzem elég hát abbahagyom..a fogyózás meg sem fordult a fejemben csak az odafigyelés:)
2012. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogyóznék, azaz éheznék, csak jó lenne, ha veszítenék a súlyomból. Sajnis állandóan csak ennék :( És "csokifüggő" is vagyok. Nehéz így. Meg leginkább az keserít el, hogy sikerült végre lefogynom, és most majdnem visszaszedtem már az egészet.
2012. szept. 8. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hajlam kérdése (is). Oda tudsz figyelni, minden csak RAJTAD múlik.

Én világ életemben hízékony voltam, mikor terhes lettem is kövér voltam. Októberben elkezdtem fittneszezni, januárban pozitívat teszteltem. Na mondom ennyit a tornáról.

Akkor voltam 174cm és 90kiló.

Tudtam, hogy nem szabad sokat híznom az egészségünk miatt, és féltem is nagyon. Aztán az elején olyan étvágytalan voltam, hogy leadtam 5 kilót.

Holnap töltöm a 36ik hetet és még mindig kevesebb vagyok 2 kilóval mint a kezdetekkor.


Nem koplaltam, nem éheztettem magam. Egyszerűen csak a nasit totál száműztem. Ha nagyon rámjött akkor műzlit ettem joghurttal, és mivel itt volt a nyár ezért gyümölcsöt gyümölcsel. :)

Oda kell figyelni, és meg kell tudni állni a nagy zabálásokat és nassolásokat. Persze ha volt/van itthon süti akkor eszek belőle, csak mértéket tartok mindennel.

Nekem így ment....


Sok sikert!


36hkm

2012. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tudom ajánlani a szénhidrátdiétát. Én egy nap napi 160-180g-ot eszek. Fogyni nem fogyta, de legalább a súlyom tartom. Hipp-hopp rám is felugrott 5kg tudom milyen érzés :(
2012. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Avery ***** válasza:

A cukrosoknak írnak elő napi 100-200 gr-os szénhidrát diétát. Sógornőm (szintén dundi volt terhesség előtt-alatt) 12 kg-nál tartott a 30. héten, majd miután ilyen diétát kellett tartania, leadott 2-t. A baba makkegészséges lett.


Szóval én is azt javasolnám, amit az utolsó írt.


De semmiképp ne éhezz, és amúgy meg a lányod 1 éves korára leadtál mindent, az nagyon jó! Az nem sok idő. :)

2012. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ennek utánanézek!
2012. szept. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!