Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamiként a hüvelyi vizsgála...

Kismamiként a hüvelyi vizsgálat hogyan zajlik? Van valami UH szerű is, és akkor ha jól fekszik hozzá a picikénk, akkor megtudhatjuk, hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Ahol mi élünk, ott csak egyszer van hüvelyi vizsgálat, ha mindent rendben találnak. Ekkor leszünk a 20. hét elején, most a 17. hétben járunk. Addig már nem is kell mennem, utoljára pedig a 16. hétben voltam a vérvétel miatt.
2012. júl. 26. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

20. héten hüvelyi UH-t csinálnak? Ilyenről még életemben nem hallottam. Ilyenkor már hasi UH-t csinálnak csak.

Vagy Te a hüvelyi vizsgálat alatt mit értesz? A méhszájat nézhetik meg esetleg.

De egyébként hüvelyi és hasi ultrahangon is látszik a baba neme, ha mutatja magát. :) Nekünk csak a 19. héten mutatta meg milye van, akkor is tévesen.

37 hkm

2012. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem tudom pontosan mi lesz, csak azt, hogy hüvelyi vizsgálat. Itt ezt kb. ilyenkor szokták CSAK, és ha nincs baj, akkor nincs is több. Eddig ami volt UH az pocakos volt, csak akkor még kicsi volt hozzá, hogy megmutassa magát.

(Tudom, majd kiderül ott a helyszínen mikor eljön a napja, csak szerettem volna előre tudni.)

2012. júl. 26. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Fura hely, sajnálom, hogy csak ennyi vizsgálat van! De minden jót nektek!


Ha hüvelyi ultrahangról van szó, az így néz ki: (nem vastag, nem fáj egyáltalán)


[link]

2012. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!