Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fekszik otthon nyitott...

Ki fekszik otthon nyitott méhszájjal? Hogy bírjátok, doki mit mond? Hány hetes vagy? Én 30 hetes és már hetek óta fekszem, már nagyon nem bírom. Mennyire vagy nyitva, hányadik terhesség? Biztassuk egymást!

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már megszültem,de a 35 héttől már 2ujjnyira nyitva voltam nekem nem mondták hogy feküdni kell,mondjuk építkeztünk és én rohangáltam mindenhova.Így is ráhúztam 4 napot! :-)
2012. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 26.héttől kezdve 2110es értékkel fekszem itthon. Ebben a melegben elviselhetetlen. Persze nem tudok egész nap feküdni,vannak teendők és mivel azóta nem nyíltam tovább,néha beiktatunk egy rövid sétát a párommal. Nekem ez az első babám,de úgy vagyok vele,hogy most már hamarosan vége van,nemsokára szülök,így igyekszem kihasználni ezt a kis időd,wellness napokat csinálok magamnak házilag és olvasok,filmezek :)

32hkm

2012. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Én még csak egy hete fekszem, de alig bírom... :'(

28 hetes vagyok, a méhszáj még zárt, keményedés miatt fekszem megelőzésképpen. Egy hét múlva megyek vizsgálatra, remélem maradt a zárt méhszáj.

A tévében nincs kb semmi, most szereztem könyveket, meg varrok, dekupázsolok.

Egy-egy söprést, mosogatást "megengedek" magamnak. Nagyon fáj a hátam a fekvéstől. És nagyon ideges vagyok, mert a táppénz... :'( Kevés!

DE! A Babáért mindent és bármit! Gondolj arra, miben lenne jobb nem feküdni és bajt okozni a Babának. Megkockáztatni egy koraszülést... Soha nem bocsájtanám meg magamnak.

A Baba majd kárpótol mindenért!

KITARTÁS!

2012. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ZsZs27 ***** válasza:
Bár én már tavaly szültem, nekem 14. héttől kellett feküdnöm, igaz, akkor még nem nyitott méhszáj miatt, hanem erős vérzés miatt. A 30. héten egy ujjnyira voltam nyitva, akkor már kórházban. A 32. héten mikor megvizsgált a doki, már 3 ujjnyira voltam nyitva, na akkor már toltak is azonnal a műtőbe, pedig nem éreztem semmit, és az NST sem mutatott semmit aznap reggel még. Szóval nekem 18 hetet kellett feküdnöm, hát a végére eléggé elgyengültem, és rettenetesen fájt mindkét oldalam, tekintve, hogy csak úgy tudtam feküdni. Borzalmas volt, de megérte. Szívesen feküdtem volna még néhány hetet, de az orvosok egybehangzó véleménye az volt, hogy mázlim volt, hogy egyáltalán eddig kibírtam. Nyugi, ha meglesz a baba, nem fog érdekelni többet, hogy mennyire rossz volt a fekvés. Ez az, amit tűrni kell. És szülés után nem is tűnik már olyan hosszú időnek az a sok-sok hét.
2012. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tkata81 ***** válasza:

Szia!

Én a mai naptól vagyok itthon, nem nyitott méhszáj miatt, hanem mert 3 napja feszül a hasam, állandó görcsben van, kivéve amikor fekszem. mivel csak a 11. hetem kezdtem, a doki azt javasolta hogy 12. hét végéig itthon feküdjek. már ma megőrülök :)

De persze ha ez a jó a picinek, akkor ezt teszem. lehet nem is kellene, de mivel nagyon nehezen jött össze (inszemes baba) inkább jobban figyelek :)

remélem 1,5 hét múlva mehetek vissza dolgozni, nem kell végig feküdnöm!

A tv-ben tényleg nincs semmi, bár most még legalább itt az olimpia :)

Kitartás neked-nektek!

2012. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is feküdnöm kell, 32 hetes vagyok, 30.héten vették észre, hogy kinyílt a külső és belső méhszáj is...

Jövő héten kell visszamennem dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond.

Én is nehezen viselem, de nézem az olimpiát és olvasgatok.

2012. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a 24. héten nyílt ki, azóta rosszabodott, most 31 hétben vagyok, de már megörülök a sok fekvés és semmit tevéstől. Főleg, hogy építkezünk, a gyerekszoba még sehol sincs, annyi dolog lenne, a házimunkáról, meg a nagy tesóról nem is beszélve... várom már hogy meg legyen a pici, persze szeretnénk ha idejében jönne így kénytelen vagyok betartani az orvos utasításait. Köszi, hogy ennyien írtatok, jól esett nagyon.
2012. aug. 10. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!


Igen, engem is zavar, hogy nem haladok a házimunkával... Bár a Férjem csinálgatja, de az azért mégsem olyan... :-)

Nekönk első Baba, de Neked tényleg kemény lehet a Tesó mellett feküdni... :-( Ráadásul már ilyen régóta!

És most mennyire vagy nyitva?

Nekem 2 hete volt 2111 szóval 1 ujjnyira, de a belső is :-(

Kitartás, már nincs sok hátra!!! :-)

2012. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!