Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikortól szedtétek a...

Ti mikortól szedtétek a terhesvitamint? Milyet? és meddig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 4 hetesen kezdtem el szedni, ahogy megtudtam hogy terhes vagyok a Femibion 800-at, most már a 12. hét után a Femibion 400.
2012. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb. 8hetes voltam mikor elkezdtem, Gravidát. És dokim tanácsára a 20ik hétig.



36hkm

2012. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4-5hetesen Ladeevitet.30hetes koromig kb mindennap aztán csak 2-3 naponta

36+4hkm

2012. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amint kiderült hogy terhes vagyok,kb 5-6hetesen. Gravidát szedtem végig,szülés után még 2hónapig.
2012. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen, Elevitet. Úgy háromhónaposan a dokim azt mondta, szerinte felesleges, de én nem hagytam abba. Négy hónaposan átálltam Gravidára, mert amúgy is sokat vérzett az orrom, akkor pedig ömlött, és a Gravidában van K vitamin - védőnő javasolta. Tegnapelőtt, 6 hós terhesgondozáson megkérdezte a dokim, ugye, szedi a Gravidát? Hm... :)
2012. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hetes kórtól Elevit, majd áttértem a Matruelle-re védőnőm javaslatára, mert abban van omega 3.
2012. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kissbe ***** válasza:
Teherbe esés előtt 2,5hónappal kezdtem szedni a Femibiont.Sok utána járás után ezt választottam.Ebbe az egy fajtába van biológiailag aktiv folsav.
2012. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kissbe ***** válasza:
Az orvosom azt mondta,szoptatás alatt is szedhetem!
2012. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!