Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második trimszterben Ti...

Második trimszterben Ti milyen terhesvitamint szedtetek és milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés

Első trimszterben Femibion 800-at szedtem és nem volt tőle problémám.

Aki ugyanúgy azt ette, annak mi vált be a későbbieken?


Köszi előre is a válaszokat!


2012. máj. 24. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
a másodikban, ha már a femibion 800 at szedtet, maradj a femibionnál de a 400 asnál, ezt szokták szedni a 12 hét után..
2012. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is a Femibion 400-at szedem, mivel ebben nincs vas, a Maltofer-t szedem mellé, és hetente 2-2 alkalommal 1/2 kalcium pezsgőtablettát.

34 hetes kismama

2012. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben Elevitet szedtem, de hánytam tőle, így leváltottam Pharmaton Matrullre. Most a második trimeszterben már nincs bajom az Elevittől, így azt szedem, de csak 3-4 naponta egy szemet+ naponta iszom egy calcium sandos pezsgőtablettát+ szintén heti 1-2 alkalommal omega3 kapszulát. Rengeteg most a friss zöldég,gyümölcs így azok mellék szerintem elé ennyi vitamin.
2012. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elevitet 1-12hétben mindennap 1x,12.hét után 2-3naponta 1x
2012. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gravidát, hetente-kéthetente egyet.
2012. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, akkor maradok a Femibion 400-nál 2-3 naponta, külön köszi a vas pótlásos ötletet!!


Calcium sandozt én is iszom heti 2x-3x, akkor azt tartom továbbra is.


Mindenkinek boldog babavárást!

2012. máj. 24. 19:30
 7/9 anonim válasza:
Gravida, minden nap.
2012. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is Femibion 800-at szedtem az első trimeszterben, a 12. hét után pedig Femibion 400-at, minden nap. Úgy voltam vele, hogy ártani nem árthatok a vitaminnal, viszont ha bármi problémát kivédhetek vele, akkor hülyeség lenne nem szedni. Nem hittem az olyan hülyeségekben, hogy a vitamin hizlal, és hogy óriásbébim lesz tőle... Nekem lett igazam, összesen 7 kilót híztam a terhesség alatt, a babám pedig 2150 grammal született (37 hétre).
2012. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim a Centrum Multivitamint ajánlotta, és azt mondta, hogy jobb, mint bármelyik terhesvitamin. És ha megnézed az összetételét, akkor ugyan az van benne, mint a terhesvitaminokba, csak más összetételben. Én élénkebb is lettem tőle, mint az Elevittől, de ez is személyfüggő. Amúgy a mai napig szedem, nekem ez jött be.
2012. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!