Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek szüléskor nem volt...

Akinek szüléskor nem volt fogadott orvosa, az mennyit adott szülés után a dokinak? Megkérdeztétek, hogy mennyi a tarifája, vagy csak adtatok neki annyit, amennyit gondoltatok?

Figyelt kérdés
Én majd a miskolci Semmelweis Kórházban fogok szülni.Ha szült már ott valaki,de nem fogadott dokinál,leírná,hogy mennyit adott a dokinak szülés után??Ti adtatok a nővéreknek is,vagy csak a szülésznek?
2012. szept. 8. 17:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Értem.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ.Hát ha nálam is úgy lesz,hogy egész hadsereg vigyáz ránk,akkor én sem fogok adni senkinek,mert az úgy már tényleg sok lenne.Meg lehet,hogy egyáltalán nem adok.Na majd ezt még megbeszélem a párommal.
2012. szept. 9. 12:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia. Azt írtad félsz hogy nem foglalkoznak veled és a babával ha nem adsz pénzt. Mivel azt amúgyis utólag adnád így a doki nem tudja mennyire fogllakozzon veled... Bár remélem kifogsz egy jó dokit, nekem sikerült. Max 20ezret adnék a helyedben ha elégedett vagyok, bár én egy 5-10ezer értékű ajándékcsomagot fogok adni a dokimnak, aki amúgy nő. Számomra ciki lenne odadobni egy borítékot egy 10essel vagy 20assal, ezt személyesebbnek érzem. Másnak én nem fogok adni, főleg azért mert 2hetet voltam benn szűlés elött és 1et a kisfiammal, így én pláne csődbe mennék ha mindenkinek adnék.
2012. szept. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!