Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenbe, Miskolcon vagy...

Debrecenbe, Miskolcon vagy Nyíregyházán tudtok jó szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, ikrekkel és Kaális. Most engedtek el, és a 12. heti uh-ra még nincs dokim. Debrecen másfél órányira van, Miskolc és Nyíregyháza 1-1 óra lakhelyemtől. Itthon nem tudok ikreket szülni, mert nem olyan a kórház felszereltsége. Tudtok olyan orvost, aki profi, odafigyel, és beér a szülésre?? Vagy esetleg szülésznőt? Köszi a válaszokat!
2012. szept. 9. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Debrecenben Dr.Major Tamás a klinikán és szülésznő Deákné Járó Évát tudom ajánlani.
2012. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem Miskolcon a Semmelweisbe dr. Szemán György az orvosom, én problémás esetként kerestem fel és ő volt az egyetlen aki elvállalt. Nagyon jó szakember és emberként beszél veled. Nagyon meg vagyok vele elégedve. 14. Hetes km (3.- ik baba)
2012. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Debrecenben

Sápy Tamás, Bartha Tünde

2012. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Debrecen! Ott a legjobb az újszülött osztály ill. a koraszülött részleg, ha netalán, mert ugye ikrekkel előfordulhtat. Nekem Sápy Tamás csinálta az inszeminációt, ikreim fogantak, de terhesgondozást és szülést nem vállal a klinikán, csak magánrendelőben, tarifáért, ezért nem hozzá jártam tovább. Az ikreim 36.héten születtek, anno, egyik sem sírt fel, gyorsan intubálás, inkubátor, lélegeztető, szóval ha ez más kórházban történik, nem biztos hogy ilyen szerencsés kimenetele lett volna. Amikor bent voltam egy egri kismama feküdt velem 30 hetesen szült és áldotta az eget hogy oda vitték, mert a babája ott volt a legjobb kezekben.Nagy a szakértelem, és a felszereltség. Az orvosom: dr. Juhász Alpár Gábor, örök hálám neki, és a többieknek is!
2012. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ismét terhes vagyok, most 15 hetes, és az orvosom hálistennek már tudom nem megy szabira márciusban.:) Ha épp nem dolgozik, de a városban van beér szülésre. a 12. heti uh-n mikor voltam szabin volt, de mondta előtte, ha megvan az eredmény, dobjak neki egy sms-t. Tehát nagyon rendes, készséges, és nem pénzéhes ember és orvos!
2012. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Debrecen Bartha Tünde!!!!!!!!!
2012. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Debrecennél döntöttünk, épp a koraszülött osztály miatt!

09-09 14:42-es válaszoló, akkor még lehet, hogy találkozunk a kórházban! :)


További tapasztalatokat is szívesen várok! Köszi!

2012. szept. 12. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Rendben, örülök! Meglátod majd milyen jó érzés lesz két picivel ott lenni! Mikor toltam őket a folyosón, egy kocsiban, mindenki csodálva nézte őket. Épp karácsony volt. Én a fájdalmak ellenére, meg minden nap sírtam vmiért, de örömmel gondolok vissza az ott töltött időre.

mikorra vagy kiírva velük? Én márc.4-re.

2012. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ami rossz volt, hogy okoskodott ott egy idős doktornő, remélem már nem lesz ott, és midennáron meg akart tanítani egyszerre szoptatni. nem értette meg hogy ez nekem is kéynelmetlen, meg akkor még ők se tudták tartani a fejüket se, meg nekem a szoptatásról az a véleményem, hogy kétszemélyes dolog: a baba és én: legaláb azt a kis időt töltsem kettesben, ha már a többin osztozniuk kell.:)
2012. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az én számításaim szerint a 40. hét április 4, de ikrekkel nem nagyon látok rá esélyt. Csütörtökön megyek 12hetes uh-ra, Debrecenbe, holnap meg a védőnőhöz. Gondolom ő ad kiskönyvet, meg ilyenek. Lehet, hogy akkor még találkozunk, téged ikrekkel hanyadik hétre írtak ki? És hányadik hétre érkeztek? Császár volt, vagy természetes??
2012. szept. 17. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!