Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán keresnék jó...

Nyíregyházán keresnék jó szülész-nőgyógyászt, és szülésznőt. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Elérhetőséget, árat ha valaki irna megköszönném.
2008. aug. 19. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

az én magánorvosom volt dr. Fábián Antal.A kórházban genetikus szülész-nőgyógyász főorvos. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Magánrendelése:9000 ft/alkalom.

Szülésznő: Podlovics Mária.

Nyíregyháza Új utca 35 szám. a rendelője a dokimnak.

elefonszám: 06-42/311-372. itt kell bejelentkezni hozzá.

Nagyon kedves és aranyos, idősebb, nagyon tapasztalt orvos. Csak őt tudom ajánlani neked. A szülésznő nekem nem volt fogadott de ha mégegyszer szülnék, akkor ő lenne. Vgig velem volt és fogta a kezem, még a varratszedéskor is, pedig tényleg nem volt fogadott. megtehette voplna hogy otthagy, de nem. Szerintem őket válaszd.

Sok sikert neked. de ha még van kérdésed írj: eddy04@freemail.hu.

2008. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocsi, most olvasom, hogy mit írtam :)

nem varratszedéskor hanem gátvarrás ideje alatt. :)

2008. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én dr.Losonczy Jánost ajánlom neked nagyon jó szívvel.Rendes, aranyos, bármilyen kérdésed van,nyugodtan felteheted, akármilyen kellemetlen is legyen az.Ami a legfontosabb, hogy biztonságban érzem magam mellette!Nekem terhességem alatt volt egy kis komplikáció, szabadságról is bejött, hogy megnézzen.Csak jót tudok róla mondani.Szülésznő tekintetében Podlovics Tiborné Marikát ajánlom, szerintem ő a legjobb.Végig veled van,segít mindenben.
2008. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én Dr. Losonczy János és Podlovicsné Marikát ajánlom a Nyíregyházán szülőknek.


Mind a 2 gyerekemet ennél a párosnál szültem és maximálisan megvagyok velük elégedve mind szakmailag, mind emberileg.

A tarifájukat pedig te döntöd el.

2009. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!