Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem olyan problémám van,...

Nekem olyan problémám van, hogy reggelente "megy a hasam". Van valakinek ilyen tünete? Nem gond ez a baba szempontjából?

Figyelt kérdés
De kb. csak 1x vagy 2x kell mennem. Aztán egész nap semmi. Azért írom még is hasmenésnek, mert hígabb jóval, mint egy normál széklet. Már csak azért mert félek, hogy ilyenkor a sok tápanyag és vitamin kijön, ami kellene a babának.22 hetes km.
2009. júl. 29. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedsz maneb6-ot?nekem attól van sokkal hígabb székletem.A 6. héttől szedem és azóta így van ez nálam.

36 hetes km

2009. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elején szedtem,de már kb. 6 hete nem szedem,úgy hogy nekem nem attól lehet.De azért köszönöm a választ.:)
2009. júl. 29. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem alatt szinte minden reggel ment a hasam és uez van most is, a második terhességem alatt :) Én is aggódtam ezmiatt, emlékszem, de egészséges, gyönyörű babám született. Valószínű ez a mi szervezetünkben természetes:) nem kell ettől megijedni.
2009. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó,köszönöm szépen!Csak annyira furcsa volt,mert szedem az Elevitet is és arra pedig egy csomóan írták,hogy székrekedést okozott náluk!
2009. júl. 30. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:
En nem szedek semmit es kb masfel honapja ez van nalam is naponta. En amugy jol erzem magam ugy hogy nem gondolnam, hogy ez baj lenne. 37 hetes pocis
2009. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem sincs más problémám,csak a tápanyagok miatt gondoltam,hogy nem baj e.Neked is köszönöm a választ.:)
2009. júl. 31. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!