Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalhat egy magzat (6-8....

Elhalhat egy magzat (6-8. héten) ha semmi görgyölés, és vérezés nincsen egyáltalán? Lehet azt érezni?

Figyelt kérdés

Semmi gondom nincsen, nem azért kérdezem!!!

05.05..-én voltam dokinál, akkor még csak petezsákot látottm 5hetes+6napos terhességet. 05.20..-án kell újra mennem, hiszen akkor már remélhetőleg, hogy lesz a babának szívhangja is. Egy kicsit izgulok, hogy minden OK legyen.

Nincsen panaszom, csak hát sajna annyi mindent olvas a neten az ember, hogy picit izgulok...


2008. máj. 15. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy,ne gondolj már ilyenekre!Nyugi,nics semmi gond,9hetesen már biztos lessz szívhandja,nekem már 8hetesen volt.Nagyon vigyázz magadra,az első 12-13 hétben,pihenj sokat és ne eröltesd meg magad!Május 20-án mál látni fogod,hogy ott van.Gondolj csupán jó dolgokra,minden rendben.Boldog babavárást:)
2008. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pozitívan kell gondolkodni.

Igaz,nekem a betöltött 5.héten volt szívmüködés.Van akinél ke´söbb e´szrevehetö.Minden rendben lessz.

2008. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Pozitívan állok hozzá, csak egy ici-pici kis félele, van bennem. Már alig várom, hogy 20.-a legyen! :))
2008. máj. 15. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:

hidd el,ha egy gyerek meg akar maradni az meg is fog.Nem számítottunk a férjemmel babára,így nem is éltünk olyan életet,amit a szakemberek tanácsolnak,ha gyermeket szeretne az ember...betont kevertem,sittet lapátoltam, dohányoztam, fogyasztotam alkoholt, elégg hajtós életvitelt éltem.(reggel munka,napközben suli,este munka...aludni majd a föld alatt hozzáállással)A napokban szülök.

Hidd el nem eszik olyan forrón a kását!Gondolj arra,hogy hamarosan már minden moccanását érezni fogod a kis buksinak.

2008. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bennem is ugyan ezek a félelmek vannak! Bár már a 11. héten vagyok, de ma is kérdeztem anyukámat, hogy ugye ha valami baj van "mikrobival" az érezném?! Ha elveszíteném, azt hiszem belehalnék a fájdalomba! Azt hiszem félek, meg el sem tudom hinni, hogy növekszik bennem valaki.
2008. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is úgy gondolom hogy bármit tehetsz ha az a baba megakar maradni akkor az ott is marad a szülésig.ha időközben elmenne a baba annak meg csak idézőjelbe örülj mert biztos beteg és így jobb neki és neked is.ne görcsölj és ne gondolj ilyen butaságokra mint az elhalás.
2008. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!