Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan terhességi...

Tényleg van olyan terhességi teszt, amelyik a beágyazódás után egy nappal mutatja, ha baba van? Melyik ez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
A 10es erossegu tesztek, pl qupido, x-epil, ezekre sz van irva h mar a beagyazodas utani napon, de szerintem ezzel is kell varni par napot!
2012. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Vannak, de, ha biztosra akarsz menni, akkor inkább várj. A 10-es erősségű tesztek hiába 10-esek, de nagy valószínűséggel nem fogják ilyen korán kimutatni, mert rossz minőségűek és kazettásak, tapaszztalat, nagyon sokat teszteltem. Én ajánlom a Clearblue (akár a digitálisat, az még jobb), hiába csak 25-ös, de igazából milliószor jobb minőségű, mint qupido és társai és vizeletsugaras. Nekem a Clearblue mutatta ki, peteérés után 9. napon, menzesz elmaradása előtt 4 nappal. Többet is csináltam, mindegyik mutatta, ellenben a Qupido semmit, a menzesz elmaradásának első napján is valami szellemcsíkot produkált, mikor már sz összes teszt pozitív volt. Még a Corax-nak a Be sure vizeletsugaras tesztjét is ajánlom, olcsóbb a Clearbluenál, de jó, szintén korán jelzi, ha baba van.

Persze, van 1-2 vélemény a Clearblue ellen, de általában csak jót hallottam mástól is.

És, ha nagyon szeretnéd tudni, akkor a vérvétel is kimutatja korán, elég sok magán (és állami) laborban elvégzik, persze pénzért, olyan 3000-3500 forintba kerül.

2012. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Mindegyikre rá van írva, egyik sem ilyen. Ha biztosra akarsz menni vársz mensi elmaradása után pár napot, 10-es erősségűvel csinálod, reggeli pisiből, és akkor nem kell itt linkelgetned és szavazásra bocsátanod, hogy látszik-e a második csík. Ha ott van +, ha nem, nem.
2012. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Köztudott, hogy a beágyazódástól számított 10-14 nap után mutatja ki.Ezt már csak tapasztalatból is tudom.Együttlét után 5 nappal jó pár tesztet csináltam,semmi.Aztán eltelt még egy hét és már kimutatta a pozitív értéket.Feleslegesen kidobott pénz ha most veszel tesztet.
2012. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A beágyazódástól számított 10-14 nap, mire kimutatja?
2012. szept. 9. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Olyan 10-12 nap a beágyazódási idő,és utána 2-3 napra már biztosra! kimutatja a terhességi teszt a terhességet!!!
2012. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen sac per kb 2 héten belül.Ezt nem én találtam ki hanem az orvosom mondta és mindenhol ezt olvasni.
2012. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtörténik a beágyazódás, onnantól kezdi el a szervezet a hcg-t termelni, ami tulajdonképpen a tesztet pozitívvá teszi. A beágyazódás viszont aktus után 10-12 nappal történik, de azt senki nem tudhatja biztosan, hogy pontosan mikor is történt a beágyazódás (persze mesterséges megtermékenyítésnél sokkal kiszámíthatóbb). Amikor elkezd a hcg termelődni, naponta duplájára nő az érték, és minél több van jelen, annál biztosabb a teszt eredménye. A teszteken az érzékenység, hogy 10-es vagy 25-ös éppen azt jelzi, hogy mennyi hcg-nek kell jelen lennie, hogy kimutassa, de ahogy fentebb is írták, a teszt minősége is számít, mert lehet, hogy egy 25-ös hamarabb lesz +, mint egy 10-es. A tesztekre rá van írva, hogy pl. 3 napos terhességet kimutat, de az nem azt jelenti, hogy aktus után 3 nappal tesztelhetsz (egy ismerősöm tényleg úgy gondolta, hogy ez így működik), hanem, hogy a beágyazódás után 3 nappal. A lényeg, hogy akármennyire nem tudsz várni, leghamarabb a menzi környékén érdemes próbálkozni, de a legbiztosabb eredményt akkor kapod, ha már néhány napja késik! Ha korán tesztelsz és negatív még a menzi előtt, úgysem leszel tőle okosabb, csak az idegesség fog nőni, hogy azért -, mert nincs baba, vagy azért, mert korai volt... Ja, nem mellesleg az is benne van a pakliban, hogy menzi előtt +, de mégis megjön, mivel nagyon sok terhesség megy el, mielőtt kiderülne, hogy egyáltalán volt.
2012. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a 4-es nem beágyazódást akart mondani szerintem, hanem együttlétet, vagy ovulációt.
2016. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sokat segitett nekem ez a kérdés, mert most ugyanebben vagyok. Ovu után 11 napon clear blue pozitiv lett. ahogy számoltam, kb ott is lehetett a beágyazódás, max a pozi előtt, vagy az az előtti napon. de létezik hogy a cearblue kimutat 1 napos terhességet, vagy tévesen lett pozitiv???


utána másnap csináltam egy medilabos 25-et, az full nega, bár nem is tudm mit vártam tőle. beágyazódás után 2 nappal.


harmadnap, vagyis beágyazódás után 3. napon meg csináltam egy 1o-es walentint, az is full nega.


létezik hogy terhességi tesztek között ekkora különbség lenne??


most nem tudom mi van, de teganp voltam a sotén, ott megnéztek, és azt mondták hogy igaz bár nagyon korai még, mert kb 3 napos lehet, a méhnyálkahártya nagyon vastag, 14 mm, ami nem lehetne normál esetben ekkora, szóval 8o% a terhesség esélyének fennállása és a másik két teszt nem volt elég érzékeny. hát csalódtam a walentin 1o-esben, igaz az is lehet baj, hogy délutáni pisiből csináltam. akkor meg még nem mutatja ki, hiába van ráirva hogy a nap bármely szakaszában lehet csinálni.


de létezik, hogy a clear blue meg ennyivel jobb mindegyiknél? vagy az csapott be dpo 11 -en?


azt egyébként hogy lehet kiszámolni, hogy ha kb megvan hogy mikor volt az ovuláció, és mikor volt a beágyazódás (speciel én ezt egy barnázásból gondoltam beazonosítani) akkor kb mikor lehet számitani a mensesre? (igy hogy az ovuláció idejét se tudom biztosan.) szóval beágyazódás utántól hanyadik napon kellene hogy vége legyen a ciklusnak, és ideje a nem várnak?


mert az oké, hogy ovu után 14 nap a második szakasz. de ha nem tudom pontosan mikor volt az ovu, a beágyazódás meg 7-12 napig is eltarthat, akkor hogy kéne kiszámolni?


ez csak azért érdekes, hogy kb be lehessen lőni, hogy a 1o -es érzékenységű tesztnek mikor kéne már pozitivat mutatnia.

2016. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!