Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vérezhetett a "nyakcsato...

Mitől vérezhetett a "nyakcsatorna"? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha zárt a nyakcsatornád akkor csak fenyegető vetélésről lehet szó.
2012. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mitől lehetett ez?Lehet esetleg sok sétától?És mit csináljak,hogy ne legyen baj?Elállt a vérzés szerintem.Csak még kicsit barnázok azt is csak most kezdte el,egész nap semmi nem volt.
2012. szept. 9. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős terhes vagy, és mit mondott a dokid.?

Kaptál hormonpótlást?

2012. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
29hetes vagyok.Semmit nem kaptam csak jó nagy lecseszést,mert nem a dokimhoz mentem....(Hívtam,nem vette fel és neten találtam ezt a nőgyógyászati ügyeletet)Baba szívhang normális volt,minden jó volt csak a nyakcsatorna vérzett.Méhem is zárt.
2012. szept. 9. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van, akkor lehet hogy csak elpattant egy hajszálér és attól volt vérezgetés, és az is lehet hogy megerőltetted magad.


Javaslom szedj magnéziumot.

Kívánok tünetmentes továbbiakat!:)

2012. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem saját, akkor másik orvoshoz kell elmenni. A vérzést amennyiben élénk színű,n mindig ellenőrizni kell. A szívhang és a baba mozgása ilyenkor semmit nem mond, hiszen ezek már a nagy felkiáltójeles SOS kategóriába tartoznak. Nekem 28 hetesen volt élénk piros vérzésem, mire beértem a kórházba már csak barnáztam, de senki sem kérdőjelezte meg a szükségességet. Egyébként azért mentem be a kórházba,mert nem találtam az orvosomat. Csináltak ultrahangot, megvizsgáltak, kaptam egy szurit és pihenőre fogtak. Három vagy négy napig megfigyeltek aztán szépen hazaengedtek.
2012. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A nyakcsatornám vérzett,és annyit mondott,ha erősödik vagy ujra jelentkezik a vérzés keressem mag a dokimat.De semmi mást,hogy mitől lehetett vagy mit csináljak ellene.Semmit!
2012. szept. 9. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

én ilyen esetben kórházba mennék és pár napig megfigyelnének.

Szerintem tedd te is ezt.

Nem használtál esetlen klion d 100-ast?

2012. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem használtam,mi az?
2012. szept. 9. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!