Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam dokinál és az...

Most voltam dokinál és az írta a papíromra, hogy megrövidült nyakcsatorna, és hogy Cl:1000. Ez rosszat jelent? 22 hetes vagyok.SegÍtsetek!

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne ijedj meg a lényeg az, hogy még zárt a külső és belső méhszáj. ameddig zárt addig nincs gond, de óvatosan az emeléssel, fizikai munkával, mert olyankor megnyílhat, ha nem vigyázol magadra. jó babavárást!
2009. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez a szám alapesetben 3000. Az első szám a méhszáj hosszát jelenti cm-ben. Az egyes már rövidülést jelent, ezért is került ez a papírodra. A másik három számjegy a külső, középső és felső méhszáj állapotát jelenti. Nullás számok esetén ezek zártak. Gondolom a doki pihenést, fekvést javasolt, amit nagyon fontos megfogadni.
2009. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetesen kerültem pont ilyen helyzetbe, mint Te. Nekem szigorú fekvést írt elő az orvosom, MagneB6-ot, illetve szednem kell a Seduxent is a méhizomlazító hatása miatt.

Most 35 hetes vagyok, nagyon betartom, és azóta nem rövidült tovább a méhnyakam.

Boldog babavárást!

2009. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!