Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is sok ez már?...

Szerintetek is sok ez már? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A védőnő, nem a családi, hanem aki a gondozást végzi, vérvételre ad beutalót, stb. nálam nagyon hanyag munkát végez. Már a legelső találkozásunkkor is egyfolytában kapkodott, szétszórt volt, utánam telefonált, hogy ezt meg ezt elmondta-e, leírta e. A köv. találkozásnál pedig, mikor a vérvétel eredményét adta volna oda, egy MÁSIK kismama (azonos a vezetéknév) leletét adta oda, és mikor ezt megjegyeztem, hogy nem az enyém, előkereste a sajátomat, és ezt mondta "mindegy, ez is negatív". Én meg csak néztem. Most pedig észrevettem, hogy nem adott beutalót a 32. heti vércsoport, vérkép ellenőrzésre, ami kb azt is jelenti, hogyha erre nem mennék el, nem vennék részt a terhesgondozáson, és nem kapnám meg az egyszeri anyasági támogatást. Most pedig folyamatosan próbáom hívni ez ügyben, de ki sem cseng a telefon. Mit tegyek? Már minek kérjek másik védőnőt? Szerintetek tegyek panaszt?
2012. szept. 10. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az orvos ad mindenre beutalót, pecsétet, ő végzi a terhesgondozást.

A mi védőnőnk konkrétan tojik ránk, nem tudok róla semmit.

Kiadta a kiskönyvet, azóta sem láttam. 3,5 éves a legnagyobb gyerekem, 27 hetes kismama vagyok, 2x beszéltem ezidő alatt vele.

sztkba járok.

2012. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem vagy megelégedve, keress másik védőnőt.Én biztos, hogy panaszt tennék.Pl amikor terhes lettem és orvost kerestem, elemntem egy dokihoz akinek nem tetszett a stílusa és h sosem értem el telefonon.Gondoltam kössz nekem ilyen nem kell és váltottam.Ajánlom neked is.
2012. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem az vagy aki múltkor hasonló kérdést tett fel és szegedi? a vasasba jársz? amúgy a dokik pecsétje számít az anyaságinál
2012. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De. lehet. Itt, Szegeden nem, a védőnők végzik a terhesgondozást, ami abból áll, hogy beutalót adnak, majd ha nincs fogadott orvosod (nekem van), akkor az ottani orvos megvizsgál,és ők adnak egy igazolást, ha megjelentél 4 alkalommal, és elmentél a vérvételekre. Nálunk úgy tűnik ez a szokás. (Mennyivel egyszerűbb lenne, ha az orvosom, akihez havonta járok adná a beutalókat, és nem kellene még ide is eljárnom.)
2012. szept. 10. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
véletlenül nem dolly az akiről beszélünk? magas fiatal csajszi.. kétszer voltam nála, utána elköltöztünk.
2012. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!