Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlreagálom a dolgot? Sokat...

Túlreagálom a dolgot? Sokat várok?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, minden hónapban megyek magánnőgyógyászhoz, mert veszélyeztetett tarhes vagyok egy korábbi mélyvénás trombózis miatt.Alakalmanként 8000 Ft-ot fizetek, természetesen számla nélkül.Ma megkérdeztem, hogy ha baj lenne kihez forduljak, erre az orvos, hogy menjek a kórházba, majd esetleg értesítik (nekem nem adta meg a mobilszámát), ha ő az ügyeletes.Kérdeztem számíthatok-e rá a szülésnél, de nem adott egyértelmű igen válsazt.Nem csinál ultrahangot sem, csak a kötelezőeket, csak kézzel vizsgál.Másnál is ez a szokás.Nagyon el vagyok keseredve, mert úgy érzem fölöslegesen fizetek ki ilyen sok pént.De otthagyni sem merem, mert állítólag jó orvos, és mi lesz, ha komlikáció lesz a szülésnél.Szerintetek?
2009. aug. 12. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal (az első alkalom után) otthagynék egy orvost, aki nem adja meg a mobilszámát, nem válaszol egyértelműen egy kérésemre, nem csinál ultrahangot, akinél nem érzem, hogy jó kezekben vagyok.

Lehet, hogy állítólag jó orvos, de nekem egy jó orvos ott kezdődik, hogy foglalkozik velem és számíthatok rá.

2009. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előző válaszolóval. Én a terhességem alatt szintén minden hónapban 8 e-ért jártam a dokimhoz, a mobilszáma megvolt, minden alkalommal megvizsgált ultrahangot csinált. azt mondta bármikor bármivel hívhatom. ha szülök menjek a kórházba és ha nem érem el majd ott azonnal szólnak neki. szóval szerintem már régen mást kellett volna keresned. a legfontosabb,hogy megbízz benne ls biztonságban érezd magad!!!
2009. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a doki téged jól lehúz anyagilag! Én 5000-et fizetek a magándokimnak és ebben benne van egy ultrahang mérésekkel és minden kérdésemre ad választ. Szerintem nyugodtan keress másik orvost ha úgy érzed, hogy nem kapsz megfelelő ellátást nála. És még a telszámát se adja meg? Milyen városban rendel ez az orvos? Érdeklődj szerintem új után! És boldog babavárást!
2009. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én őt szívből ajánlom neked, nagyon alapos, kedves, a magánrendelője mindennel fel van szerelve.Hét rugót kér, de egy szava sem lehet az embernek.A szülésnél is nagyon profin végezte a dolgát.

[link]


A többiek véleményével egyébként egyetértek, simlis a dokid!

2009. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág!

Nem hiszem el, hogy ilyen ember praktizál. És nem sül le a képéről a bőr, nyolcezret elkérni, Ultrahang nélkül???!!!!!

Szomorú, hogy itt tart az egészségügy. Azonnal keress másik orvost.

Szerencsére vannak megbízható, jó orvosok. Ha komplikáció merülne fel, őrá úgysem számíthatsz. Hivatkozz arra, hogy elutazol, elköltözöl, legyél vele kedves, de hagyd ott! Kettőtökért felelsz, nem bízhatsz meg egy közönyös, pénzsóvár emberben, akit nem érdekelsz.

2009. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is otthagynék egy ilyen dokit,akármennyire is jó!Az én dokim még mindig csak 4000Ft-ot kért,és bármikor számithatok rá,akár éjjel is,hacsak nem külföldön tartózkodik.És ha meg vagyok szorulva,akkor se problémázik,majd megadom neki később!Na,az ilyen az orvos!Nálam is sok komplikáció volt,de nem problémázott rajta és kertelés nélkül megmondott mindent,ami érdekelt!

További jó egészséget!

2009. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akihez én járok 7.000 kér, a mobilja megvan, uh 10000, de elérni....Lárom sajnos sok olyan doki van, aki visszaél a kismamák helyzetével, akik a lehető legjobbat szeretnék a babának. Ha teheted keress egy másik orvost! Hidd el sok jó orvos van és mire mész azzal, ha jó doki, ha nincs melletted amikor kell!!!!!
2009. aug. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem a Petróczi István rakott majdnem a sírba!! Jól megijesztett,majdnem szívinfarktust kaptam.Elmentem hozzá magánba mert fájdogált a hasam.Megvizsgált 8 ezerért,mondta hogy be kell mennem a fiához a máv korházba UH-ra,mert valószínű hogy méhkürt daganatom van....na a fia 3 nap múlva szombaton fogadott...addig a poklok-poklát éltem ár.Bementem a fiához a korházba,megultrahangozott,közölte semmi bajom,majd kérte az 5000 ft-ot!!! Vicc...összedolgozik apuci és a fiacskája...korházba UH-ért ppénzt kér...szóval a két Petróczinak kifizettem 13 ezer forintot,és semmit nem derítettek ki. Elmentem Barna Istvánhoz! Ő sem olcsó,de Ő legalább addig vizsgált amig meg nem találta a bajt! Persze a korházba hívott,hogy ne kelljen 2 naponta a magánba fizetnem.
2009. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából miért magán-orvoshoz jársz, ha nem is biztos, hogy nála szülsz? Ugyanzezeket megteszi a sima orvos is a rendelőben/kórházban, ingyen.

Az én dokim Pécsen 5000-et kért úgy, hogy nála fogok szülni, havonta nézett szintén, mert veszélyeztetett, de mindent megcsinált cserében a saját kórházában, semmire se kellett várni, UH, vérvételek, satöbbi, ingyen. És a szülésnél persze úgy számoltam, hogy a magánrendelés 10-szeresét szokás adni elvileg a doknak, de levonom belőle, amit magánrendeléseken addig kifizettem neki (több, mint a fele) és azt kapta. Rendes volt, normális volt, mobilon lehetett zavarni bármikor, és legközelebb is nálas zültem, szóval biztos meg se sértődött a fizetett összegért :-))

2009. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menekülj!!!!!
2009. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!