Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális vagy túlreagálom?...

Ez normális vagy túlreagálom? (magzatmozgás)

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 napja kezdtem el érezni második terhességemnél a mozgásokat (15 és fél hetes). Lassan egy napja nem éreztem vagy csak nem vettem észre. Aggaszt. Gond ilyen kisterhesen?
2011. jan. 12. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet befordult a gerinced felé azért nem érzed a rugdosást.


Vagy aluszékonyabb. Esetleg este van ébren.

2011. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira pici még az a baba, hogy sokan ennyi idősen mg nem is érzik, hogy mozog, csak 2-3, sőt 4 hét múlva. Ne lepődj meg, ha nem mindig érzed, nem tud Ő még akkorát rúgni, hogy akkor is észrevedd, ha mással vagy éppen elfoglalva. Én hétfőn töltöttem a 15. hetet és még nem érzem, pedig Ő sem első baba, és uh-n nagyon tud ficánkolni.
2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár 15-20 órát is alszik ilyenkor egy baba egyhuzamban.Ne aggódj ilyenkor teljesen normális.Pár napja nekem is ritkábban mocorog,azthiszem front is van/volt,lehet ezért.
2011. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most 20 hetesen nem éreztem egy napig egyáltalán. Rohantam uh-ra, és igen, gerincem felé volt befordulva, azért nem éreztem.
2011. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hetesen még olyan pici, hogy nem mindig érzed, amikor mozog, sőt. Emiatt tényleg ne aggódj! Nekem még kb. 26 hetesen is volt olyan, hogy az ultrahangon tisztán látszott, hogy mozog a baba, én meg nem éreztem semmit.
2011. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok! Hála érte! És igazatok van tényleg csak azért nem éreztem,mert nem odakoncentráltam. Most feküdtem egy órahosszát és adott magáról életjelet.
2011. jan. 12. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!