Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok, most...

19 hetes terhes vagyok, most 97kg és tegnap kifogtam a genetikai ultrahangon egy "érdekes" orvost. Tényleg nem érdemes ekkora súllyal 4D-s ultrahangot csináltatni?

Figyelt kérdés
Szóval azt mondta, hogy nagyon nehezen látható így a baba és kifejezetten fájt is ahogy nyomta néha az uh fejet, nem javasolta a 4D-s uh-t, hogy ne legyen nekem csalódás...
2008. máj. 15. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne a hallgass a hülyére!

Nálad ducibb mamáknál is prímán látszik a babó,különben,hogy néznék meg UH,hogy minden oké?

Menj nyugodtan,nagy élmény!

Boldog babavárást!

34 hetes kismami

2008. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem kárdezted meg tőle,hogy hogy lehet valaki ekkora paraszt???????? Már bocsánat!!! Hol voltál?? Én is kb ennyi lehettem akkor,és gyönyörüen élvezhető dvd-m van a baby-ről. Sőt,a fütyijét is ott mutatta meg!!:) Ne hallgass a jó indulatra,mindig az legyen a fiontos,amit te érzel! lEGYETEK NAGYON BOLDOGOK!!!!!!!!!!!

27 hetes mamó

2008. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A legszomorúbb az, hogy egy magán klinikán történt ahol nem keveset fizettem és sírva jöttem el, mert a legdurvább részeket még le sem írtam. mondjuk az a lényeg, hogy a babám jól van, többet nem megyek oda ingyen sem.
2008. máj. 15. 10:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem titok a klinika neve????? Még véletlenül sem szeretnék oda kerülni!! Kiváncsi vagyok mit mondasz,tudok javasolni pár helyet ahol emberszémba vesznek,légy bármekkora is!!!
2008. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Istenhegyi Magánklinika, először és utoljára hagytam ott pénzt!
2008. máj. 15. 10:18
 6/17 anonim ***** válasza:
A barom! Miket mondott neked? Én biztos kiosztottam volna! Én 115 kg vagyok, de hála Istennek még senki sem tett megjegyzést, de ha tett voplna, biztos kapott volna. Boldog babavárást! És ne foglalkozz senkivel, csak magatokkal! 13 hetes kismama
2008. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy (gondolom én) te budán keresel 4d-s helyek,viszont én pesten tudnék ajánlani. Én voltam a magzati diagnosztikai kp-ban zuglóban a bolgárkerék u-ban,ahol rettenetesen nagy szaktudással rendelkező orvosok-genetikusok foglalkoznak a kismamákkal. Mindenképpen ajánlani tudom. Vagy voltam pl a xvi.ker-ben a mátyásföldi klinikán. Ott is nagyon meg voltam elégedve mindennel,és mindenkivel. Nálunk pl valamit nem találtak az uh-on,elküldtek sétálni,és mondták,hogy 20 perc múlva menjek vissza. visszamentem,és már meg is volt!!!! És nem fogták a súlyomra!!! Ne add fel!!!
2008. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A lényeg az volt, hogy túl zsíros a hasfalam és kövér vagyok persze gyönyörű burkolásban mondta, persze én sem hagytam magam és csak az idegesség miatt sírtam, de valóban a legjobb szó rá az, hogy paraszt!!!
2008. máj. 15. 10:32
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem keresek budán, én is pesti vagyok, csak valamiért a fogadott orvosom ragaszkodott ehhez a klinikához, szülni is a XIV. kerületben fogok, ha újra kell mennem megfogadom a tanácsodat és oda fogok menni, köszönöm.
2008. máj. 15. 10:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Gyerekek!56-al kezdtem majd 80-al szültem a védőnőm csak csóválta a fejét,hogy ennyit hízni!!!4kg-os babám lett,simán olyan széles mellkasal hogy csuda,ne foglalkozzatok senkivel miénk a jövő meg a gyerekeinké!(ja,9 hónap alatt lecsorgott rólam a felesleg,55kg vagyok most)Szép szülést nektek!
2008. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!