Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokra lenne szüksége...

Tapasztalatokra lenne szükségem. Az ultrahangon megállapították hogy az átlagosnál több a magzatvizem. Van okom megijedni?

Figyelt kérdés
38. hétben vagyok, eddig végig átlagos volt a magzatvíz mennyisége, de most az utolsó uh-n azt írták hogy az átlagosnál több. Van itt valaki aki hasonló helyzetben volt? Okozott ez bármiféle problémát? Kérlek írjatok! köszönöm!
2011. nov. 3. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Egy korábbi válaszomat másolom át neked:



Nem kell aggódnod! Lehet magas cukortól is, de ha ez rendben van, akkor nem valószínű, hogy bármi gond lenne.


Nekem is volt több, engem a dokim elküldött magzati szívultrahangra, mert ő aggódós, illetve nálam más gond is volt. Nem volt semmi gond, ott mondta a nő, hogy ez még önmagában semmit sem jelent. Pár hét múlva meg kevés volt a magzatvíz, de akkor már csak röhögtem! :)


Ez elég nehéz kérdés, mert nézik uh-n, és rámondják, de mi alapján? Ez tök egyéni, lehet másnap már nem is látták volna többnek, vagy egy másik orvos sem látta volna így. Meg hát ez termelődik, vannak fázisok, lehet két óra múlva is más lett volna minden.


Ha jók az uh-k, vérvételek, akkor semmi gond, kicsit túl van ez parázva a dokik részéről.

2011. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg minden leletem jó, az uh-n is ezt leszámítva minden rendben volt. CTG-k is teljesen jók. A cukorterhelésem 24 hetesen jó volt, azóta nem csináltak. A dokimat kérdeztem azt mondta nyugodjak meg nincs semmi gond. Hiába kérdeztem hogy mitől nem mondott semmit. A végén vagyunk... Azért ha valakinek van még tapasztalata írhat! Köszönöm előre is, ill. a választ is köszönöm:)
2011. nov. 3. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

ha csak egyszer fordul elő, az nem kóros, én úgy tudom. Az bármitől lehet- talán csak éppen belepisilt a vízbe mikor nézték az UH-t.

Úgy tudom, csak akkor kóros, ha többször is előfordul UH-n- általában visszaellenőrzik egy-két héten belül.Bár nálad, ha már 38hetes vagy, nem tudom, hogy hogy lesz.

Szerintem nem lesz semmi gond.

:)

Könnyű, gyors szülést kivánok!

2011. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet pont ezért mondta a dokim, hogy már úgyis a végén járunk...
2011. nov. 3. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 37 hetes vagyok és nálam is most találtak az átlagosnál több magzatvizet.

Eddig nálunk is minden lelet rendben volt, mi sem értettük, hogy mi lehet. Tegnap aztán észrevették, hogy nagyobb a pocija, tágabbak a belecskéi és ez elzáródás gyanús, főleg, hogy több a magzatvíz

:(


Ha nálatok az értékek is rendben vannak akkor szerintem nincs miért aggódnod, sokszor előfordul ok nélkül is a terhesség végén.

Sajnos mi nem voltunk ilyen szerencsések :(

2011. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 2 nappal mondták, hogy sok a magzatvíz, de nem foglalkoztak vele, így én sem... Semmi baj nem volt belőle. :)
2011. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krisztivan ***** válasza:
Nekem végig sok volt a vizem.Minden leletem rendben volt,magzati szívUH is rendben,cukor is rendben.Még szülés előtt(inditották)is sok volt.Nagy babám született de ez nem a sok víz miatt.Semmi más nem volt.
2011. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat, én is abban bízom hogy semmi probléma nem lesz, gondolom ha láttak volna valamit akkor mondták volna.
2011. nov. 4. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!