Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik sokat voltak...

Kismamák, akik sokat voltak kórházban: hány hetesen feküdtetek be, és meddig kellett bent maradnotok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok és már 2x voltam midig 4 napig és mind a kétszer beágyazódási vérzés miatt és valószínű hogy minden hónapban olyankor mikor meg kellene jöjjön be kellesz menyek már volt egy vetélésem 21 hetesen arra az időre azt mondta a dokim hogy kb 2 hétre is bent tart majd essünk át azon az időszakon őszintén megmondom nem bánnám ha végig bent feküdnék csak ne legyen baja pedig nem egy leányálom bent lenni remélem nem azért kérdezed mert tik is felügyelet mellet kell végig vigyétek a 40 hetet
2010. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia engem 33.hetesen fektettek be előszőr, összesen 10 napot voltam a kórházban, toxémia és diabetes végett. Majd másodszorra 37.hetesen kellett befeküdnöm a kórházba, toxémia végett, ekkor már azt mondta a főorvos hogy már csak a babával enged haza. A 18. napon megcsászároztak. A császár után még 6 napot voltam kórházban. Hosszas könyörgés után végül is a fogadott orvosom hazaengedett, varratokkal a hasamban. Összvissz 34 napot töltöttem kórházban.
2010. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!