Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szakértők meghallg...

Angelsounds szakértők meghallgatnátok h ez a szívhangja a babánknak?

Figyelt kérdés

Ez már a babám szívhangja lehet vagy csak magamat hallom?Vagy ez nem is az egyáltalán?Mindig ezt a hangot találom meg, hol erősebb hol halkabb de mindig más helyen!Szerintetek?10 hetes 0 napos kismama vagyok

[link]



2012. szept. 11. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem a szívhang. Az olyan, mintha egy csomó ló lábdogását hallanád! Sokkal gyorsabb.
2012. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig szívhang csak épp nem a babáé. Vagyis nem pontosan a te szívedből jön, hanem a hasi ütőered hangja. A babáé is ilyen hangú lesz majd, de sokkal gyorsabb.
2012. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, akkor passzolom :( nemtudom mért nem találom meg, pedig lent keressük a szeméremcsontnál majdnem, bár már végighallgattuk az egész hasamat szinte!Mind1, talán 2 hét múlva szerencsésebbek leszünk :) Köszi a válaszokat!
2012. szept. 11. 13:54
 5/7 anonim válasza:
én is úgyanígy hallottam, aztán a 11. hét vége felé már lehetett hallani keresgélés után a babáét, ma vagyok 13 és ma már gyorsan megtalálom, amit kell. Nyugi és türelem!:-)
2012. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez a köldökzsinór lüktetése,pulzálás.:) Én is ezt hallottam csak az elején de ez is megnyugtatott hogy jol van a picikém.Később majd már annyira nem tud majd elmászni előle,és meg fogod találni a kicsi szívecskéjét is!
2012. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez hasi ütőér/artéria + esetleg a köldökzsinór mozgása, de szerintem nagyon rossz helyen keresed. :) Mennyi idős vagy? Nekem szinte 16 hetes korig a szemérem dombomON volt meg a szívhang, tehát annyira lent. Van felvétel róla ha érdekel priviben elküldöm ha kéred :)
2012. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!