Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AngelSounds-al hallgatózók,...

AngelSounds-al hallgatózók, lehetséges, hogy eddig jobb oldalon lenn, most meg teljesen a bal oldalon lenn hallom a baba szívhangját? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne lehetséges?Hiszen a bab ficánkol, nem marad egy helyben.Nekem most is hol jobb oldalon, hol bal oldalon hallható a szívhangja. :)


30 hkm

2012. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, azért kételkedtem, mert már 3 hete hallgatom és eddig mindig pontosan ugyanonnan hallottam, most meg abszolut a másik oldalon.
2012. szept. 8. 08:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne?Én már a 37. hétben vagyok,kedden voltam CTG.Az előző alkalomkor teljesen a bal oldalon volt,most abszolút a jobb oldalon volt a szívhang.14 hetesen akkora helye van,hogy az is előfordul,hogy úgy fekszik nem is találni.2gyerekes+37hkm
2012. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!