Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első 3 hónapba van ez a...

Xtina22 kérdése:

Az első 3 hónapba van ez a iszonyú fáradtság aluszékonyság v. Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
Az normális h 7hetesen nagyon fáj a derekam?
2012. szept. 11. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és igen általában az első 3 hónapban van az aluszékonyság, fáradékonyság, nekem a 14. hétig tartott pontosan. Boldog babavárást!
2012. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akk jól tudtam köszi a választ. Csak ez a hát fájás... :-/
2012. szept. 11. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
hat en egesz terhessegem alatt faradt voltam. bar talan a 26. het korul enyhult.
2012. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 1. trimeszterben fáradékonyság, fáradtság, "kedvtelenség" jellemző, a 2. trimeszter boldogan, kiegyensúlyozottan, energiával tele zajlik, míg a 3. trimeszterben a nagy pocak, a nehéz mozgás, visszér, aranyér, derék-és hátfájás, bokafájás, sok pisilés és rossz alvás miatt (a nagy pocak miatt) újra visszatér... legalábbis nekem így volt.


31 hkm

2012. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én végig aluszékony voltam eddig, de azért az első 3 hónap sokkal "rosszabb" volt. Kicsit fog javulni.


25h

2012. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én 24 hetes vagyok,és állandóan aludnék még mindig.. az állandó pisilésről meg hisztiről akkor még nem is szóltam.. :)
2012. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javulni fog, én is aluszékony és folyton álmos voltam az első 3 hónapban, most a 4. hónap is elmúlt, és egy ideje már pörgök. Állandóan takarítanék, meg se állok, csak este ülök le és még elalvás előtt is azon kattog az agyam, hogy holnap mit fogok csinálni. Addigra már hozzászokik a szervezeted a hormonváltozásokhoz és jobban leszel.
2012. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!