Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok? Fiucska vagy...

Mit gondoltok? Fiucska vagy kislány?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tegnap voltunk orvosnàl, de még nem tudta megmondani a dràgàm nemét:)



2012. szept. 12. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Hány hetes vagy?
2012. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15 hetes és 2 napos:)
2012. szept. 12. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Milyen jó minőségű képek!

Én kisfiúra tippelek.

2012. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
nagyon helyes. nekem is fiús de ez csak tipp... :)
2012. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de jo!:) Sokak szerint kissràc lesz, de kivàncsi vagyok mindenki véleményére:) Annyit könnyitésnek hozzàfüzök, hogy szinte teljesen tünetmentes vagyok, semmi hànyinger, söt, nagyon jo étvàgyam van:) Nött a mellem is, de csak pàr szàmmal nagyob,, és hizni se nagyon hizok, a csipömre ment egy kicsi fel!én ugy olvastam ez kisfius tulajdonsàg:)
2012. szept. 12. 11:45
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem kislany. Nekem fiu lett es mar az elso uh-okon egy feher vmi volt a laba kozott :).

de meg itt barmi lehet!!

2012. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

A tünetekre ne alapozz, buta babona az egész. Sajna nem lehet látni mit rejt a pocakod, de érdekes látni, hogy milyen emberi formájuk van már 15hetesen is :) Aranyoska!

18hkm

2012. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is mintha kisfiút látnék bele. De ez persze csak tipp.

Ahogy előző válaszoló is írta: a tünetekre ne alapozz.

Én ugyanolyan tünetmentes voltam,mint te, alig híztam (egész terhesség alatt 10 kilót, amiből a végén majd'4 kg volt a baba:) és... kislányom lett:)

A 26. hétig, sőt még a 30. héten sem tudták biztosra mondani a nemét.

2012. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, de ha a doki nem tudja megmondani, mi honnan tudnánk? Egyébként a 13.héten a mi babánknál láttunk egy kis fehér vmit, amire a doki azt mondta, na az a vmi ott, az nem lenne, ha kislány lenne... És mégiscsak kislányunk lesz.

Egyébként még elég korai a terhességed, még az elején vagy... Nekem pl még a 19.heti UH-n sem tudták megmondani, milyen nemű a baba....


31+3 hkm

2012. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Nem bántásként írom amit írok!

Annyira aranyos a pánk sérójával!!! :D Szerintem azért nézi mindenki kisfiúnak. (kislány is lehet rocker)

Olyan kis bady bilder test alkata van és nagyon morcosan néz. Meg mintha fogná a kukiját! (de lehet szégyenlős kislány is)

Annyira tetszik ez a kép! Tényleg ne haragudj, de egy kis rocker bébi!!! :)

Gratulálok. Jó egészséget!!

Ja én hánytam végig mint a kutya, még a szülő szobában is. Kívánós is voltam. Habos sütik, csokik, minden ami édes. Híztam 10 kilót. Fiam lett! :D Minden naptár, kínai, fogantatási, szóval mind azt mutatta lányom lesz. 19-ik héten tisztán látszott a zacsi a fütyivel. Sima ultrahangon, nem 4d-n.

6hós fiú anyuja.

2012. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!