Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már csináltatok 4D-s...

Ha már csináltatok 4D-s ultrahangot, és meg is született a baba mennyire hasonlított a 4d-n kapott képhez, látottakhoz a kis arca?

Figyelt kérdés
Én 28.héten voltam és nagyon tetszik a kislányom arca,iszonyatosan,egész nap csak őt nézném,és a kép alapján kapna nevet is,ami illik rá,csak nem tudom mennyire fog hasonlítani a képre ha majd megszületik.
2012. szept. 12. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasonlított.
2012. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
nekem sem hasonlított,az egész 4d egy felesleges pénzkidobás
2012. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hasonlított a kis pofija, különösen a kis orra profilból. Természetesen élőben sokkal szebb volt, de valami kis támpontot szerintem ad a 4d, persze csak ha jó minőségű a felvétel.
2012. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

25 hetesen voltunk, gyönyörű volt már akkor is, de hogy ráismernék az uh.kép alapján, az ki van zárva...

Olyan volt a szája, mint Angelina Jolie-é, nevettünk is, hogy néger baba lesz...

Aztán megszületett, mindene tökéletes, pici gyönyörű szájjal.

Szóval biztosan meseszép babád lesz, de az uh kép szerintem nem megbízható ilyen szempontból.

2012. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon hasonlított.
2012. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem biztos hogy mindenki meseszépnek látná,de nekem az.:) Olyan kis krumpliorra van rajta,nagyon cuki.:) Meg jó minőségű a felvétel szerintem.Na akkor majd meglátjuk milyen lesz:)
2012. szept. 12. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
30 hetesen voltunk 4D-n, nagyon hasonlít :-)
2012. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14Hetesen mentem eloszor, ott kiderult, hogy fiu.

26hetesen mentem meg, kifejezetten az arca miatt.Mintha edesapamat lattam volna, nagyon fura erzes volt.

Mikor megszuletett mar nem volt annyira durva a hasonlosag, de az orra az ove.


Nekem nem volt penzkidobas,imadtam nezni a fiam mar akkor is,nekem meg tobb penzt is megert volna(:


Konnyu szulest kivanok!

2012. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a 28. és 32. héten voltunk. A 28. heti abszolut nem hasonlított, viszont a 32. heti nagyon is! A kis szája, orra ugyanolyan volt, mint a 4d-s uh felvételeken :)
2012. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a 26-28. hét környékén voltunk, nagyon jó képek készültek, és hasonlít is nagyon a kislányunk a fényképen látott arcra. :)
2012. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!