Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel tudtam meg, hogy...

Ma reggel tudtam meg, hogy meghalt a babám.8. hetes volt. Holnap reggel megyek műtétre? Mit fognak csinálni? A doki mondta, hogy először valami tágítás, aztán később műt. Mi ez? Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy nem lehet feldolgozni. Annyira sajnálom.
2009. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szerintem se, nem tudom abbahagyni a sírást...

Miből áll az a műtét? Nem tudok semmit se róla.

2009. júl. 30. 13:23
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom ami veled is történt!Nehéz a feldolgozása!Ebben a helyzetben voltam én is,és irtam is ide,egy kérdést a fórumra!Ha gondolod olvasd el,a rá érkező válaszokat! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

A kérdésedre válaszolva,hogy mit csinálnak veled.Műtét előtt csinálnak még egy ultrahangot,hogy tényleg megbizonyosodjanak,hogy a baba nem él.Majd felhelyeznek egy tágitó pálcikát,de ezt csak akkor,ha még zárt a méhszáj.Majd a műtétnél már elaltatnak.Igy abból semmit nem fogsz érzékelni.Ha műtét után nem lesz lázad,akkor vagy aznap délután,vagy az utána lévő nap hazaengednek.Innentől kezdve a nemi élet szünetel,azt majd a doki megmondja neked,hogy mikortól lehet,valamint azt is,hogy mikor kell kontrollra vissza menj!Nagyon sajnálom!:(Vigyázz magadra!És légy erős!

2009. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Helyi érzéstelenítéssel felhelyeznek egy tágítót, ha jól tudom laminária a neve, vagy aznap,vagy másnap (általában) altatásban vákuumos módszerrel eltávolítják a babát.
2009. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Mint az abortusz.

Ha nem szültél,akkor feltedznek egy tágítót,amitöl kitágul a méhszáj.Másnap vagy aznap megtörténik a mütét.Kikaparják a babát.

Nagyon sajnálom ami történt.reméljük, hogy minnél elöbb túl teszed rajta magad.Biztosan idöbe telik.

K´vánom,hogy minnél hamarabb sikerüljön egy újjabb kisbaba.

2009. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már legalább tudom, hogy mi vár rám. Igaz ez nem károsít ott bent semmit, és még lehet babám?
2009. júl. 30. 13:38
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Utóbbi válaszolónak maximális tapsorkán a tapintatért....

Hogy lehet ilyet írni??????

Nagyon sajnálom ami veled történt,a többiek már leírták,mi fog történni,így én csak lélekben támogatlak,nagyon nehéz időszak következik,de bízom benne,hogy hamar túl tudod tenni magad rajta és egészséges babád lesz a későbbiekben.

2009. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Persze nehéz én is jártam így.Missed Ab (abortusz)semmit nem fogsz érezni. 2006 decemberben voltam és 2007 nov újra rehes lettem azóta 1 éves is elmúlt .Az a baba genetikailag valószínű nem volt egészséges, te pedig egy égészséges babát szeretnél.Ha tágítás lesz akkor valószínű nagyon fiatal vagy,és ebben a korban ekég ha vársz pár hónapot és meglátod újra teherbe esel.
2009. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatás, bár jelenleg semmi erőm sincs...
2009. júl. 30. 13:47
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nahát megsirattalak! Foghatom arra, hogy érzékenyebb vagyok a kelleténél, de nem erről van szó. El se tudom képzelni mit érezhetsz, és mit érezhetnek azok akik így járnak.

Nagyon-nagyon sok erőt, kitartást, és minél hamarabbi lelki felépülést (a testi biztos gyorsabb lesz) kívánok. Remélem minél hamarabb kiválaszt Téged ismét egy Angyalka az anyukájának.

Nem szeretnék tapintatlan lenni, és vájkálni a fájdalmadban, ezért nem is kell, hogy válaszolj, ha nem szeretnéd, teljes mértékben megértem. Csak tudod én is ettől rettegek, és hogy tudtad meg, ilyenkor mi történik, mit éreztél. Mégegyszer ne haragudj, hogy ilyet kérdezek.........de most mégnagyobbak a félelmeim.


Mégegyszer sok jót Neked!

2009. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!